JUŻ NIE MUSISZ SIĘ BAĆ, BO SĄ TU DC SUPER HERO GIRLS: TEEN POWER, GRA POKAŻE SIĘ JUTRO NA NINTENDO SWITCH

Gracze mogą dołączyć do walki jako Wonder Woman, Supergirl i Batgirl w grze DC Super Hero Girls: Teen Power, która pojawi się jutro na Nintendo Switch.

Jesteś gotowy, by ocalić miasto ze szponów grupy złośliwych superzłoczyńców DC, a jednocześnie nadążać za życiem towarzyskim jako nastolatka w Metropolis High School? Jeśli potrafisz równie dobrze rzucać batarangiem jak i bawić się wieczorem, Metropolis potrzebuje Twojej pomocy.

W DC Super Hero Girls: Teen Power możesz wykonywać oszałamiające combosy w walce, korzystając z łatwych do opanowania elementów sterujących jak i szerokiego wachlarza umiejętności, z których każda jest dostosowana do sześciu grywalnych postaci. Wojownicza Wonder Woman wykorzystuje  Lasso Prawdy i Latającą Tarczę, Supergirl dysponuje Heat Vision oraz superoddechem, a Batgirl potrafi wymyślać gadżety do walki z przestępczością, takie jak Bat-Hak.

Hałaśliwa Harley Quinn radośnie napsoci przy pomocy megaskoku Spring Spree, podczas gdy umiejętność Cat Dance utalentowanej złodziejki klejnotów Catwoman może zostać wykorzystana do skreślenia wrogów, natomiast Star Sapphire uwięzi nieprzyjaciół za pomocą Cage of Love. Nieuchwytne sługusy Toymana nawet nie zauważą, co w nie uderzyło.

Kiedy gracze nie planują mocnego uderzenia, odkrywają różne części miasta Metropolis, ratują zaginione koty i zbierają kostiumy, aby pokazać swój własny styl. Mogą nawet odbudować zniszczoną część miasta, przekazując pieniądze w grze na otwieranie sklepów lub umieszczanie innych budynków.

Ta nowa gra, oparta na serialu animowanym DC Super Hero Girls, oferuje zabawę każdemu, kto kiedykolwiek chciał pomóc potrzebującym obywatelom, jednocześnie wymierzając słodką sprawiedliwość. A potem za nagrodę wskoczyć do kawiarni Sweet Justice – Słodka Sprawiedliwość.