KONIEC Z CZEKANIEM NA SWOJĄ KOLEJ W MARIO PARTY: STAR RUSH

Przygotuj się na zabawę z przyjaciółmi już 7 października, kiedy Mario Party: Star Rush rozrusza konsole z rodziny Nintendo 3DS dzięki wielu nowym trybom rozgrywki i minigrom, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Koniec z czekaniem na swoją kolej, bo nowe minigry umożliwiają wykonywanie ruchów w tym samym czasie, a Mario Party: Star Rush – Party Guest, darmowa aplikacja*, pozwoli na wspólną zabawę wszystkim przyjaciołom, nawet jeśli tylko jeden z nich ma swoją kopię gry. Co więcej, zupełnie nowe amiibo z serii Super Mario sprawią, że tej przenośnej imprezy z całą pewnością nikt nie będzie chciał przegapić!

W zupełnie nowym trybie Toad Scramble gracze wcielą się w różnokolorowych Toadów i rzucą kostkami w tym samym czasie, aby poruszać się po otwartej mapie Brak konieczności czekania na swoją kolej przełoży się na szybszą rozgrywkę, w której większą rolę odgrywać będzie strategia. Aby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, o pomoc można poprosić Mario i jego przyjaciół, pojawiających się na wszystkich mapach. Każdy sojusznik ma swoją własną wyjątkową umiejętność i pomoże Toadom w zbieraniu dodatkowych monet oraz pokonywaniu bossów w celu zdobywania gwiazdek.

W trybie Coinathlon nie ma kostek, które wpływają na wynik rozgrywki, liczą się tylko umiejętności. Gracze biorą udział w szybkiej serii minigier: ścigają się, zbierając monety i walcząc o to, kto przekroczy linię mety jako pierwszy. Coinathlon jest ostatecznym testem twoich umiejętności zręcznościowych w minigrach. Jeśli chcesz go wygrać, musisz mieć bardzo sprawne palce.

Przebijaj balony, zmierz się z mnóstwem minigier i walcz z silnymi przeciwnikami, aby zdobyć monety w trybie Balloon Bash. Gracze mogą wymieniać monety na gwiazdki. Zwycięży ten, kto na koniec gry będzie miał największą liczbę gwiazdek. W tym trybie musisz być szybki, mądrze zaplanować swoje kolejne kroki i liczyć kolejne tury, ponieważ każdy gracz ma ograniczoną liczbę ruchów. Tradycyjne zasady Mario Party połączone z wykonywaniem ruchów w tym samym czasie to gwarancja zupełnie odmienionej rozgrywki.

Organizatorzy imprez mogą wykorzystać swoją grę, aby umożliwić trzem przyjaciołom, którzy pobrali Mario Party: Star Rush – Party Guest z Nintendo eShop, wzięcie udziału w grze w trybie multiplayer. Zaproś przyjaciół do sieci lokalnej, aby razem cieszyć się z nowych trybów rozgrywki, takich jak Coinathlon czy Balloon Bash. W Mario Party: Star Rush – Party Guest  istnieje też możliwość wypróbowania kilku minigier w trybie jednoosobowym po paru rundach gry wieloosobowej.

Ci, którzy zechcą zagrać samemu, mogą w każdej chwili odkryć ponad 50 minigier i 7 trybów rozgrywki – zmierz się z postaciami sterowanymi przez komputer i dostosuj wyzwanie do swoich umiejętności dzięki czterem poziomom trudności.

Aby uczcić wydanie Mario Party: Star Rush, 7 października 2016 lista gości w kolekcji amiibo Super Mario zostanie wydłużona. Trafią na nią figurki amiibo Donkey Kong, Rosalina, Wario i Boo, który świeci w ciemności.  Prawie miesiąc później, 4 listopada 2016, dołączą do nich trzy kolejne amiibo: Diddy Kong, Daisy i Waluigi.

W przypadku gry samemu po wykorzystaniu kompatybilnego amiibo w trybie Toad Scramble, już na starcie na planszy pojawi się wybrana postać z rzadkim przedmiotem, który zwiększa szanse na zwycięstwo. A jeśli na Twoim amiibo znajdują się zapisane dane z gry Mario Party 10 na konsolę Wii U, możesz dostać również inny specjalny bonus! Odwiedź naszą stronę internetową amiibo, aby sprawdzić pełną listę kompatybilnych amiibo i uzyskać więcej informacji na temat ich funkcjonalności (witryna w języku angielskim).

Mario Party: Star Rush oraz Mario Party: Star Rush – Party Guest pojawią się w Europie 7 października. Tego samego dnia do sklepów trafią figurki amiibo Donkey Kong, Rosalina, Wario i Boo, a 4 listopada dołączą do nich Diddy Kong, Daisy i Waluigi.

Uwagi:

*Rejestracja Nintendo Network ID i zaakceptowanie Nintendo Network Agreement oraz polityki prywatności są wymagane. Do gry w trybie multiplayer potrzebna jest co najmniej jedna kopia gry Mario Party: Star Rush. Gra w trybie wieloosobowym nie jest możliwa w przypadku posiadania wyłącznie Mario Party: Star Rush – Party Guest.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Mario Party: Star Rush http://www.nintendo.co.uk/mariopartystarrush 

Strona internetowa Super Mario http://www.nintendo.co.uk/mario

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

amiibo UK na Facebooku https://www.facebook.com/amiiboUK

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/