ZWYCIĘZCA KONKURSU – ZAPROJEKTUJ SWOJĄ WŁASNĄ NAKŁADKĘ NA KONSOLĘ NEW NINTENDO 3DS WHITE!

UWAGA! KONKURS WYGRAŁA: Marta Fleter z Rudy Śląskiej! Gratulujemy !!!
PL-16__1427807447_1

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, świetne prace i zaangażowanie!

Na pewno już wiesz, że New Nintendo 3DS umożliwia dostosowanie wyglądu konsoli za pomocą wymiennych nakładek, aby zapewnić Ci unikatowy wygląd konsoli. Ale co jeśli chcesz mieć naprawdę wyjątkową konsolę, której nie będzie miał nikt inny? Jeśli tego właśnie chcesz – dla Ciebie jest nasz nowy konkurs plastyczny!

Masz wyjątkową szansę wcielić się w rolę jednego z projektantów Nintendo i zaproponować swój własny, niezwykły wygląd nakładki wymiennej na konsolę New Nintendo 3DS White. Zwycięzka praca, która zaostanie wybrana przez naszą profesjonalną komisję, zostanie rzeczywiście wyprodukowana. Zwyciezca otrzyma konsolę New Nintendo 3DS White z zaprojektowanymi przez Ciebie nakładkami, ładowarkę oraz dwie nowe gry: The Legend of Zelda: Majora’s Mask i Monster Hunter 4 Ultimate!

...
...
...
...
Aby wziąć udział w konkursie:
1) Pobierz szablon w dogodnym dla ciebie formacie (do wyboru JPG PDF PSD)
2) Stwórz swój własny projekt nakładki wymiennej na konsolę New Nintendo 3DS White. Swoją propozycję możesz narysować ręcznie lub stworzyć projekt na komputerze. Ważne jest aby był to Twój własny projekt. Wykorzystaj tylko pomysły, do których będziesz miał prawa autorskie.
3) Dokładnie przeczytaj regulamin konkursu (znajdziesz poniżej). Złamanie zasad skutkuje natychmiastową dyskwalifikacją.
4) Zeskanuj lub zaeksportuj swoją pracę konkursową. Powstały plik powinien być w formacie JPEG, 200 DPi, który umożliwi nam dobrej jakości nadruk na konsoli.
5) Wypełnij formularz (znajdziesz poniżej) konkursowy prawdziwymi danymi załącz plik z pracą konkursową i odeślij formularz. Każdy uczestnik może przesłać aż 3 propozycje (koniecznością jest ponowne wypełnienie formularzu przy każdej pracy).Konkurs rozpoczyna się dnia 23.2.2015 i trwa do 31.3.2015. Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 10.4.2015

Szablony
JPGPDFPSD
Formularz konkursowy
 

Regulamin konkursu
 

Oświadczenie opiekuna