Mario Kart 8 na Wii U !!!

Mario Kart 8!!!

Nowe tory wyścigowe, gwarantujące wspaniałą zabawę w stanie nieważkości. 30 maja na Wii U!

 


Dziś Nintendo podało nowe informacje o grze Mario Kart 8, która ukaże się 30 maja  na Wii U. Po raz pierwszy Mario Kart 8 przedstawia oryginalny design torów wyścigowych w obrazie HD i nową, antygrawitacyjną funkcję. Wyścig do góry nogami po ścianach zmieni twój sposób gry. Zawodnicy mogą się cieszyć z wielu ulubionych funkcji, paralotni, wyścigów pod wodą, jazdy na motocyklach, zawodów on-line aż dla 12 graczy* oraz lokalnego multiplayer-a aż dla 4 graczy.

NOWE FUNKCJE:

Spin Turbo:

W trakcie jazdy po ścianach do góry nogami, gracze mogą się zderzać, by zwiększać swoją prędkość(speed bost). Spin turbo czyni antygrawitacyjne wyścigi bardziej ekstremalnymi!

Powrót postaci:

W Mario Kart 8 gracze mogą rywalizować ze starymi postaciami, które powróciły do gry : Metal Mario, Lakit i Shy Guy . Ich odsłonie towarzyszy cała grupa wcześniej już obiecanych, ulubionych postaci. Po raz pierwszy w serii Mario Kart można zagrać będąc jednym z 7 sługusów Bowsera.

Dodatki:

Pierwszym z dwóch dodatków w Mario Kart 8 jest Piranha Plant, która będzie jeździć na przodzie gokarta. Skutecznie będzie przeszkadzać w jeździe, próbując pokąsać pozostałych graczy. Za każdym razem, kiedy Piranha Plant wychyli się, aby ukąsić, gracz momentalnie przyspieszy. Drugim dodatkiem jest Boomerang Flower. Gracze będą mogli nim rzucać tak, aby zamroczyć swoich przeciwników, nawet aż trzy razy- do przodu lub do tyłu.

Nowe tory:

Do Mario Kart 8 wracają zrekonstruowane tory, jako Moo Moo Meadows z Mario Kart Wii, Toad‘s Turnpike z Mario Kart 64, Donut Plains z Super Mario Kart i inne. Ponownie została opracowana grafika i rozmieszczenie torów w zupełnie nowy sposób. Tor Toad’s Turnpike umożliwia teraz graczom jazdę po ścianach bez grawitacji.  Gra będzie zawierać 16 nowych dróg i 16 przerobionych, klasycznych torów.

Nagrania muzyki na żywo:

Po raz pierwszy serii Mario Kart będą towarzyszyć nagrania muzyki koncertowej.

System kontroli:

Mario Kart 8 bedzie wspierać szereg systemów kontrolnych: Gamepad Wii U, Wii U Pro Controller, Wii Wheel i Wii Remote i Nunchuk. W grę można zagrać również w trybie Off tv, czyli wystarczy tylko Gamepad na Wii U.

Mario Kart 8 ukaże się 30 maja, proponując klientom pakiet oprogramowania  Mario Kart 8 Limited Edition wraz z kolekcjonerskim dodatkiem Spiny Shell i kopią gry. Pakiet oprogramowania Mario Kart 8 Limited Edition jest do dyspozycji w przedsprzedaży, aż do wyczerpania zapasów.

Nowy trailer do gry Mario Kart 8 z klasycznymi i nowymi  torai możecie obejrzeć tutaj.

* Warunkiem jest dostęp do internetowego łącza.