Mario + Rabbids: Kingdom Battle tylko na konsoli Nintendo Switch już od 29. sierpnia

Gra Mario + Rabbids: Kingdom Battle opowiada o niespodziewanym spotkaniu Mario z szalonymi Kórlikami. Grzybowe Królestwo zostaje rozbite na kawałki przez tajemniczy wir, który jednocześnie spowodował pojawienie się samych Kórlików. Aby przywrócić spokój w Królestwie, Mario, Luigi, Księżniczka Peach oraz Yoshi muszą połączyć siły z bohaterskimi Kórlikami i wyruszyć na przygodę poprzez cztery różne światy. Dołączcie do ośmiorga bohaterów i odkryjcie razem tajemnicze światy zainspirowane klasycznymi grami z Mario! Przechytrzyjcie wrogów w turowych walkach i rozwiązujcie logiczne zagadki. Przeżyjcie tę nową przygodę gdzie chcecie, kiedy chcecie i z kim chcecie – wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Więcej informacji o grze Mario + Rabbids: Kingdom Battle znajdziecie na polskim kanale Nintendo YouTube. 

Wyruszcie na przygodę z drużyną bohaterów, którzy chcą ocalić swoich przyjaciół i przywrócić porządek w Grzybowym Królestwie! Odkryjcie cztery światy pełne ukrytych skrzynek i sekretów, rozwiązujcie zagadki i eliminujcie wrogów na polach bitewnych. Mario i jego drużyną mają teraz do dyspozycji zupełnie nowe bronie. Do zdobycia czeka ponad 250 rodzajów broni o unikalnych statystykach i specyfikacji, które wraz ze specjalnymi umiejętnościami każdego z ośmiorga bohaterów stworzą niezwykle kombinacje.

Dodatkowo będziecie mogli współpracować z przyjaciółmi podczas kooperacyjnych bitew dzięki trybowi lokalnej gry wieloosobowej, oferującej trzy poziomy trudności. Do gry możecie wykorzystać każdy z kontrolerów Joy-Con lub joypad Nintendo Switch Pro Controller. Odkryjcie Grzybowe Królestwo, jakiego jeszcze nie widzieliście, i przeżyjcie niesamowitą przygodę pełną humoru, zabawnych animacji i kolorowej grafiki napędzanej silnikiem Snowdrop.

RKB_Posing_FullTeam_20170519_web

Kolekcjonerów mogą zainteresować specjalne figurki z gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle, inspirowana czwórką Kórlików, które towarzyszą Mario podczas jego misji przywrócenia porządku w Grzybowym Królestwie. Figurki będą dostępne w rozmiarach 8 i 16,5 centymetrów.

 

RKB_MOCKUP_RANGE3_02_web

 

Dostępna będzie także Kolekcjonerska Edycja gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle, która zawierać będzie kartridż z grą, figurkę Rabbid Mario o wysokości 16,5 cm, ścieżkę dźwiękową z gry, 12 kart kolekcjonerskich oraz unikatowe pudło na całą zawartość.

 

MRKB_Collector_mockup_web