MARIO, TURNIEJE ORAZ NINTENDO SWITCH ZMIERZAJĄ NA E3 2017

Częścią planu Nintendo, aby dostarczać informacji o najnowszych grach przez cały rok, jest tydzień pełen wrażeń podczas pokazu gier wideo E3, który odbędzie się w dniach 13-15 czerwca w Los Angeles. Będzie to pierwsza okazja do zagrania w nadchodzącą sandboksową przygodówkę Super Mario Odyssey na konsole Nintendo Switch oraz inne nadchodzące gry. W tym czasie zostanie wyemitowana prezentacja Nintendo Spotlight: E3 2017, podczas której zostaną ogłoszone nowe informacje o tegorocznych tytułach, a także cykl demonstracji Nintendo Treehouse: Live at E3 2017 oraz transmitowane na żywo turnieje ARMS  oraz Splatoon 2.

Wydarzenia związane z Nintendo rozpoczynają się w środę 13 czerwca o 18:00 od prezentacji wideo Nintendo Spotlight: E3 2017. Prezentacja dostępna będzie na stronie internetowej Nintendo of Europe i pojawią się w niej nowe informacje o Super Mario Odyssey oraz innych grach na Nintendo Switch, a szczególnie tych, które wyjdą w tym roku.

Zaraz po Nintendo Spotlight: E3 2017 rozpocznie się Nintendo Treehouse: Live at E3 2017, transmitowany na żywo pokaz nadchodzących gier na Nintendo Switch oraz rodzinę konsol 3DS. Rozgrywka ze wszystkich gier pokazu streamowana będzie od 13 do 15 czerwca na kanale Twitch Nintendo, z chatem dostępnym w wielu językach. Oprócz rozgrywki, podczas streamu gracze zobaczą kulisy powstawania gier oraz usłyszą komentarze deweloperów i członków Nintendo Treehouse. Prezentacja Nintendo Treehouse: Live at E3 2017 dostępna będzie jedynie w języku angielskim.

Stoisko Nintendo w Los Angeles zostanie otwarte w południe 13 czerwca, a uczestnicy wydarzenia będą jednymi z pierwszych na świecie, którzy zagrają w Super Mario Odyssey oraz inne gry na Nintendo Switch. Super Mario Odyssey jest pierwszą grą w sandboksowym stylu z Mario w roli głównej od czasu Super Mario 64  oraz Super Mario Sunshine.

Dodatkowo Nintendo zaplanowało również turnieje, które będą transmitowane na żywo prosto z Los Angeles. 13 czerwca odbędzie się 2017 Splatoon 2 World Inkling Invitational, czyli turniej Splatoon 2 na Nintendo Switch. W pierwszym w historii międzynarodowym turnieju Splatoon 2 wezmą udział cztery drużyny z Europy, USA, Japonii oraz Australii/Nowej Zelandii. Drugi turniej, 2017 ARMS Open Invitational, odbędzie się 14 czerwca. Będzie to turniej gry ARMS, nadchodzącej bijatyki na Nintendo Switch.

Więcej szczegółów dotyczących E3 pojawi się w terminie bliższym wydarzeniu na stronie E3 Nintendo of Europe.

Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl 
Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo of Europe E3 2017:  http://e3.nintendo-europe.com

Strona internetowa Nintendo Switch: https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch

Strona internetowa amiibo: https://www.nintendo.co.uk/amiibo

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/