NAJLEPSZE SPLATOONOWE DRUŻYNY W EUROPIE MOGĄ WYGRAĆ NADCHODZĄCĄ KONSOLĘ NINTENDO

Pora przygotować wałki: gracze w Splatoona z całej Europy będą mogli zmierzyć się ze sobą w pierwszym turnieju ESL Go4Splatoon, który rozpoczyna się już o 16:00 w tę niedzielę. Przez sześć miesięcy ESL, największa firma esportowa na świecie, będzie organizowała szereg turniejów, z wielkim finałem w 2017 roku. Drużyny, które wygrają walki o puchar w kolejnych miesiącach, będą ze sobą rywalizować, aby zdobyć kolejną konsolę Nintendo o nazwie kodowej NX.

Walki o pierwszy puchar tygodniowy zostaną rozegrane już w tę niedzielę popołudniu. Gracze ze zwycięskiej drużyny dostaną elementy z oficjalnej kolekcji odzieży Splatoon. Każdy z nich będzie podpisany przez członka zespołu twórców Splatoona. Najlepsze drużyny w każdym tygodniu otrzymają punkty rankingowe  Go4Splatoon. W każdym miesiącu kalendarzowym osiem zespołów z największą liczbą punktów przejdzie do rozgrywanych w kolejnym miesiącu Miesięcznych Europejskich Finałów (Europe Monthly Final). Najlepsi gracze z września zawalczą o puchar miesięczny w połowie października.

Wraz z kolejnymi rozgrywkami, stawka będzie coraz wyższa, ponieważ najlepsza drużyna w każdym miesiącu przejdzie do wielkiego finału planowanego na 2017 rok. Ostateczne kolorowe starcie wyłoni najlepszą europejską drużynę w Splatoona. Każdy gracz ze zwycięskiej drużyny otrzyma następną konsolę Nintendo o nazwie kodowej NX.

Drużyny, które chcą przetestować swoje umiejętności, mogą zarejestrować się na pierwszy turniej na stronie internetowej ESL Go4Splatoon, na której znajdą też więcej informacji o turniejach, a także szczegółowe regulaminy.

Uwagi:

Wymagane szerokopasmowe połączenie internetowe. Konieczna rejestracja Nintendo Network ID oraz akceptacja zasad użytkowania i polityk prywatności.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

 

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa ESL Splatoon http://play.eslgaming.com/splatoon/europe

Splatoon na Facebooku: https://www.facebook.com/Splatoon

ESL Splatoon na Twitterze https://twitter.com/ESLSplatoon

Strona internetowa Wii U http://www.wiiu.co.uk

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Wii U na Facebooku: https://www.facebook.com/WiiU

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/