NAUCZ SIĘ RYSOWAĆ POSTACIE DISNEYA I PIXARA W DISNEY ART ACADEMY NA NINTENDO 3DS

Coś wyjątkowego dla wszystkich młodych artystów i fanów Disneya! Już 15 lipca w grze Disney Art Academy na konsole z rodziny Nintendo 3DS gracze będą mogli wykorzystać szeroką gamę przyborów, aby nauczyć się rysować w 2D ponad 80 postaci Disneya i Pixara. Każdy może uczyć się w swoim własnym tempie dzięki wielu prostym do zrozumienia lekcjom. Dzięki nim na ekranie konsol Nintendo 3DS pojawią się postacie takie jak Myszka Miki, Nemo z Gdzie jest Nemo?, Elsa z Krainy lodu, Buzz Astral z Toy Story czy Simba z Króla Lwa.

W Disney Art Academy bohaterów Disneya i Pixara można naszkicować lub namalować na wiele różnych sposobów. Do dyspozycji jest dziewięć rodzajów przyborów (wśród nich pastele, pędzelki i mazaki) przy pomocy których odkryjesz w sobie artystę podczas wyjątkowych lekcji inspirowanych postaciami i animacjami Disneya. W każdej lekcji gracze prowadzeni są krok po kroku w celu narysowania jednej postaci. Dzięki uzyskiwanym umiejętnościom szereg linii i kształtów stopniowo będzie przekształcał się w znajomego bohatera! W każdym momencie można zrobić sobie przerwę i później powrócić do nauki na tym samym etapie, na którym się ją skończyło.

Co więcej, w tej odsłonie Art Academy debiutuje magiczny pędzel, który umożliwia dodanie do rysunków specjalnych ozdobników. Dzięki niemu możliwe jest wykorzystanie ekranu dotykowego konsoli Nintendo 3DS w celu upiększenia swojego dzieła przy pomocy gwiazdek, bąbelków i brokatu.

Po rozwinięciu swoich umiejętności i stworzeniu wielu kolejnych postaci ze świata Disneya i Pixara, młodzi rysownicy mogą zechcieć podzielić się swoimi rysunkami z innymi. Jest to możliwe po połączeniu się z Internetem i udostępnieniu ich w Miiverse lub innych portalach społecznościowych przy pomocy usługi Nintendo 3DS Image Share service.

Skończone rysunki zapisywane są również na karcie SD włożonej w konsolę Nintendo 3DS, dzięki czemu można je potem łatwo skopiować na komputer i wydrukować. Pozwoli to rodzicom w całej Europie na pochwalenie się ulubionymi dziełami ich dzieci i powieszenie tych rysunków na lodówce.

Malowanie jest możliwe nie tylko w trakcie lekcji – w Disney Art Academy znaleźć można tryb dowolnego rysowania (Free Paint mode), w którym można bez ograniczeń realizować się artystycznie. Obok rysowania na białym płótnie istnieje możliwość wybrania jednego z 80 obrazków w celu wzorowania się na nim podczas tworzenia kolejnego dzieła, który zawiśnie w twojej wirtualnej galerii . Wszystkie skończone rysunki można w każdej chwili przeglądać w grze w budynku klubu (Clubhouse), w którym możliwe jest również wybranie ulubionych obrazków i stworzenie z nich osobistego pokazu slajdów. 

Naucz się rysować ponad 80 postaci Disneya i pokaż swoje dzieła światu w grze Disney Art Academy na konsole z rodziny Nintendo 3DS, której europejska premiera odbędzie się 15 lipca.

Jedną z funkcji Nintendo 3DS jest kontrola rodzicielska, dzięki której dorośli mogą wybrać z jakich aplikacji i gier ich dzieci mogą korzystać. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej funkcji i innych możliwości konsoli, odwiedź stronę http://www.nintendo.co.uk/3DS (w języku angielskim).

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/