NIEBIESKA KONSOLA NINTENDO SWITCH LITE POJAWI SIĘ W EUROPIE 7 MAJA 2021 ROKU

Do palety kolorów konsoli Nintendo Switch Lite zostanie dodany zupełnie nowy niebieski wariant, który zadebiutuje w Europie 7 maja 2021 roku. Wszystkie modele Nintendo Switch Lite są specjalnie zaprojektowane do gry w trybie przenośnym, dzięki czemu gracze mogą z łatwością zabrać różnorodną kolekcję gier i grać w dowolnym miejscu.

Jednym z tych tytułów jest New Pokémon Snap, który pozwala graczom odkrywać bujne krajobrazy na nieznanych wyspach i robić zdjęcia Pokémonów w ich naturalnym środowisku. Mogą szukać Pokémonów przemierzając różnorodne obszary, w tym gęste dżungle i rozległe pustynie, i odkryć tajemnicę stojącą za zjawiskiem Illumina. New Pokémon Snap  pojawi się 30 kwietnia na systemach z rodziny Nintendo Switch.

Kolejnym nadchodzącym dodatkiem do biblioteki gier Nintendo jest humorystyczna przygoda Miitopia, która zadebiutuje 21 maja. W Miitopia gracze mogą zagrać w przezabawną przygodę wraz z rodziną i przyjaciółmi. W prosty sposób obsadzisz znajomych i wyślesz ich na wypełnioną komedią misję, której celem jest pokonanie kradnącego twarze Dark Lorda. Te gry to tylko przedsmak przygód, które czekają na graczy na Nintendo Switch.

Jako dedykowane przenośne urządzenie do gier, Nintendo Switch Lite ma wbudowane kontrolery i jest mniejsze i lżejsze niż Nintendo Switch, ale nadal umożliwia korzystanie z olbrzymiej biblioteki tytułów Nintendo Switch przeznaczonych do gry w trybie przenośnym.