Niesamowita przygoda w 3D w zasięgu ręki! Xenoblade Chronicles 3D

Akcja Xenoblade Chronicles 3D rozgrywa się na ciałach dwóch olbrzymich tytanów. W grze władasz ostrzem energetycznym Monado, aby uratować świat przed zagładą. Zwykła broń nie jest w stanie pokonać mechanicznych istot, Mechonów, dlatego Monado to jedyna nadzieja.

Stworzona na nowo, aby działać na konsolach New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL. W pełni wykorzystuje możliwości nowych konsol, oferując super-stabilne 3D i sterowanie kamerą w grze za pomocą C Sticka.
W pełni wykorzystuje większą moc procesora nowych konsol, dzięki czemu pozwala na zwiedzanie imponującego świata pełnego przygód.
Zapewni Ci kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Na swojej drodze napotkasz na wielu sprzymierzeńców, ale też wrogów. Możesz zmierzyć się z pobocznymi misjami, dostosować wygląd swojej postaci, handlować dobrami, a nawet pomóc odbudować zdziesiątkowaną kolonię.
Wrogowie w świecie gry są bardzo zróżnicowani. Możesz walczyć zarówno z małymi stworzeniami leśnymi, jak i z gigantycznymi behemotami.

Podczas bitew rozgrywanych w czasie rzeczywistym wykorzystasz specjalne zdolności zwane Arts oraz wyjątkowe umiejętności członków drużyny. Gdy walka będzie stawała się coraz bardziej intensywna, będziesz mógł też skorzystać z Chain Attacks, które zmieniają Arts wojownika i pozwalają mu zaatakować w inny sposób.
Zawiera zupełnie nowy tryb kolekcjonerski (Collection Mode), dzięki któremu można przyjrzeć się modelom 3D postaci i odsłuchać muzykę z gry. Kolejne elementy odblokowuje się wymieniając żetony, które uzyskuje się spotykając innych graczy dzięki StreetPassowi, kupując je za Play Coins lub używając figurki amiibo Shulk.
Raz dziennie możesz przyłożyć figurkę amiibo Shulk do pola komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) na dolnym ekranie Twojej konsoli, aby otrzymać trzy żetony, które wymienisz na modele i ścieżki dźwiękowe w trybie kolekcjonerskim.

1412466_342087702644474_9114953003358248189_o