NINJARA I MIN MIN ZMIERZĄ SIĘ W KOLEJNYM WYDARZENIU Z CYKLU PARTY CRASH

Zima już za pasem, ale w ARMS za chwilę zrobi się gorąco. Wszystko za sprawą wydarzenia Party Crash, które wprowadzi niezły zamęt do ARMS, kolorowej bijatyki na Nintendo Switch. Sieciowe wydarzenie, które pozwoli zmierzyć się graczom w ciągle zmieniających się pojedynkach, Party Crash, jest jedną z wielu nowości dodanych do ARMS od czasu czerwcowej premiery. Następne wydarzenie Party Crash wyróżni w głównych rolach Ninjarę i Min Min. Wydarzenie rozpocznie się w piątek, 8 grudnia o 10:00 i potrwa do poniedziałku, 11 grudnia, do godziny 10:00.

Dla wszystkich niezaznajomionych z wydarzeniem Party Crash, kilka najważniejszych informacji:

Czym jest Party Crash?

To limitowane czasowo wydarzenia sieciowe, które tymczasowo zastępują standardowy tryb Party Match. Fani ARMS z całego świata mogą wziąć w nim udział, stoczyć szybkie pojedynki i zdobyć punkty, dzięki którym wzrośnie ich poziom LAB (specjalny wskaźnik pokazujący postęp gracza podczas wydarzenia). Po zakończeniu Party Crash każdy gracz, który wziął w nim udział, zostanie nagrodzony walutą w grze i odznakami, adekwatnie do zdobytego przez nich poziomu LAB. To świetna okazja, aby zdobyć kilka wartościowych nagród!

Kim są „wyróżnieni bohaterowie”?

W każdym wydarzeniu z serii Party Crash mamy do czynienia z dwoma konkretnymi, postawionymi przeciwko sobie bohaterami. Grając nimi zdobywa się dodatkowe punkty, dzięki którym szybciej rośnie poziom LAB, a niektóre odznaki są zarezerwowane tylko dla osób wybierających właśnie te postacie. Co w sytuacji jeśli Twoja ulubiona postać nie jest wśród wyróżnionych w danym wydarzeniu? Nic nie szkodzi, wciąż możesz nią grać!

Kim są Ninjara i Min Min?

‚Student skradania’, Ninjara jest szybkim i nieuchwytym zawodnikiem, który lubi szybko atakować i znikać, tak aby nie oberwać z powrotem. Aktualnie trenuje w Akademii Ninja, a Mistrzostwa ARMS Grand Prix są również jego pracą zaliczeniową. Jego techniki ninjutsu pozwalają mu rozpływać się w powietrzu i ogłupiać przeciwników!

‚Bombowiec Ramen’, Min Min pochodzi z cenionego Mintendo Noodle House i używa swoich ognistych technik kopania, aby kontrować ataki przeciwników. Jej ognista osobowość i charakterystyczny wygląd idą w parze z wzorowanym na talerz Ramen kapeluszem i rękami „jak makaron”. Ale nie myśl sobie, że to przyjemna osóbka – jej lewa ręka zamienia się mocarnego smoka po naładowaniu paska energii!

Co zrobić, aby z Party Crash wynieść jak najwięcej?

Najprostszą metodą jest odbycie jak największej liczby walk, ale są też inne sposoby na zdobycie dodatkowych nagród. Po pierwsze, wybrane RĘCE (ARMS) będą pozwalały na zdobywanie większej liczby punktów, kiedy będziemy z nich korzystać. Będą się one zmieniać co 15 minut, dlatego warto cały czas to sprawdzać! Dodatkowo co jakiś czas uruchamiać się bedą tymczasowe zasady – takie jak na przykład ‘One Hit Wonder’, gdzie każdy mecz będzie wygrywany przez nokaut (1-hit KO), albo ‘SO MUCH RUSH’, gdzie wskaźnik specjalnego ataku będzie przez cały czas naładowany. Wszystkie punkty zdobywane podczas używania takich zasad będą dodatkowo mnożone, więc jest o co walczyć! Na specjalnym ekranie w grze będziecie mogli sprawdzić harmonogram tego, kiedy jakie rękawice będą premiowane i jakie bonusy będą aktywne. 

Będzie to też pierwsze wydarzenie z cyklu Party Crash, w którym gracze będą mogli zagrać Springtronem, zupełnie nową silną postacią, która została dodana w ostatniej aktualizacji, udostępnionej graczom 30 listopada 2017.

Aby dowiedzieć się więcej o grze ARMS i ciągle rosnącej liście grywalnych postaci, odwiedź oficjalną stronę internetową ARMS albo dołącz do społeczności ARMS UK na Facebooku! 

Staniesz po stronie nieuchwytnego Ninjary czy płomiennej Min Min? A może tylko wpadniesz powalczyć i zebrać jak najwięcej nagród? Tak czy inaczej, pamiętaj aby wziąć udział w ARMS Party Crash startującym w piątek 8 grudnia o 10:00.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl