NINTENDO I HUMBLE PRZEDSTAWIAJĄ – NEW HUMBLE FRIENDS OF NINTENDO BUNDLE

Humble Bundle, Nintendo of America, Nintendo of Europe oraz Nintendo of Australia połączyły siły w celu stworzenia zestaw gier na Nintendo 3DS i Wii U, dostępnego na zasadzie płać ile chcesz (pay-what-you-want), zwanego Humble Friends of Nintendo Bundle. Część zysków ze sprzedaży zestawów zostanie przeznaczone na wsparcie organizacji charytatywnych Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Code.org.

Humble Friends of Nintendo Bundle składa się z wybranych cyfrowych tytułów od oddanych twórców i wydawców gier Nintendo, takich jak Capcom, SEGA, Nordic, Atlus, GalaxyTrail, WayForward, KnapNok Games i Vblank Entertainment. Kolejni wydawcy zostaną ujawnieni w trakcie trwania promocji, w związku z dodaniem nowych tytułów.

Tak jak poprzednio, zawartość zestawu będzie zależała od kwoty zakupu. Każdy, kto zapłaci 1 dolara lub więcej, otrzyma cyfrowe wersje gier Retro City Rampage: DX na Nintendo 3DS, Affordable Space Adventures na Wii U, Shantae and the Pirate’s Curse na Nintendo 3DS i Wii U oraz kod rabatowy, który pozwoli nowym klientom na uzyskanie 10% zniżki przy zamówieniu subskrypcji Humble Monthly.

Wszyscy, którzy zdecydują się zapłacić więcej niż wynosi średnia cena zestawu w danym momencie promocji (wyświetlana na stronie internetowej), otrzymają dodatkowo cyfrowe wersje gier Freedom Planet na Wii U, Rhythm Thief & the Emperor’s Treasure na Nintendo 3DS, Citizens of Earth na Nintendo 3DS lub Wii U (jedna wersja, do wyboru przez klienta) oraz ekskluzywny motyw menu HOME Nintendo 3DS Retro City Rampage: DX  niedostępny w żaden inny sposób.

Co więcej, po zapłaceniu więcej niż 13 dolarów można otrzymać wszystkie powyższe tytuły oraz cyfrowe wersje gier Super Street Fighter IV: 3D Edition na Nintendo 3DS oraz Darksiders II na Wii U.

Dodatkowe gry dla wszystkich, którzy zapłacili więcej niż w chwili zakupu wynosiła średnia cena, zostaną ujawnione 3 maja 2016 o godzinie 20:00. Aby dowiedzieć się jakie to będą tytuły, fani powinni śledzić profile Humble Bundle na Twitterze i Facebooku .

W przypadku zestawów Humble Bundle klienci mogą wybrać w jaki sposób wpływy z ich zakupu zostaną podzielone pomiędzy twórców gier i organizacje charytatywne.

Promocja Humble Friends of Nintendo Bundle zakończy się we wtorek 10 maja o godzinie 20:00.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie https://www.humblebundle.com (w języku angielskim).

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/