NINTENDO PRZEDSTAWIA GRY DLA KAŻDEGO NA TARGACH GAMESCOM 2019

Targi gamescom w Kolonii, w Niemczech, trwają, a fani z całego świata mogą z bliska przyjrzeć się wielu już ogłoszonym grom 2019 na Nintendo Switch, dzięki Nintendo Presents, seriom anglojęzycznych wideo, które będą publikowane w tym tygodniu. W międzyczasie odwiedzający będą mogli na miejscu wypróbować ponad 20 nadchodzących tytułów, łącznie z tymi, w które będzie można zagrać na Nintendo Switch po raz pierwszy.

Od 20 do 22 sierpnia na stronie Nintendo of Europe gamescom 2019 będzie można obserwować specjalistów z Nintendo of Europe, którzy pokażą nowe fragmenty różnych gier nadchodzących jeszcze w 2019 roku, wśród których każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Pełny line-up wideo Nintendo Presents:

Zanim widea zostaną opublikowane, reżyser Pokémon Sword & Pokémon Shield, Shigeru Ohmori z GAME FREAK, ma dla fanów krótką widomość wideo na temat regionu Galar. Fani mogą obejrzeć wiadomość, którą wysyła Shigeru Ohmori z GAME FREAK – Pokémon Sword i Pokémon Shield (gamescom 2019) na kanale YouTube.

Bądźcie na bieżąco dzięki Nintendo of Europe gamescom 2019 i Twitterze Nintendo, aby oglądać w tym tygodniu widea na żywo.

Fani pełnej akcji rozgrywki wyższego szczebla powinni odwiedzić kanał Youtube Nintendo UK we czwartek, 22.08. o godz. 17:00 i obejrzeć turniej Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate – gamescom 2019 Invitational. Ósemka najlepszych europejskich graczy zmierzy się o specjalną nagrodę: udział wezmą zwycięzcy ankiety online, Leon, Marc, Light i Skipper, a także Lancelot, Yetey, Iberyes oraz Sirjon, którzy zostali wybrani przez kolegów-graczy. Czterech spośród ośmiu uczestników poleci do Japonii na Super Smash Bros. Ultimate World Challenge Cup, który odbędzie się na wydarzeniu Nintendo Live w Kyoto 14 października, gdzie zmierzą się jako drużyna europejska z wykfalifikowanymi drużynami z Japonii i Ameryki Północnej, a także z wielonarodową drużyną najlepszych graczy na specjalnym turnieju galowym.

Ci, którzy odwiedzą stoisko Nintendo w hali 9 będą mogli wypróbować na własnej skórze szereg gier nadchodzących na Nintendo Switch, w tym:

Dodatkowo wiele tytułów indie będzie dostępnych dla odwiedzających, łącznie z niektórymi ze wczorajszej prezentacji Indie World, w które na targach gamescom będzie można zagrać po raz pierwszy. Tytuły indie, w które będzie można zagrać:

  • WHAT THE GOLF? (Triband)
  • The Touryst (Shin’en Multimedia)
  • Skellboy (Fabraz)
  • Trine 4: The Nightmare Prince (Frozenbyte)
  • Youropa (frecle)

Nintendo ujawniło również nowe informacje o nadchodzącej grze MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order. Gracze wcielą się w obrońców miasta, znanych jako The Punisher, Blade, Moon Knight i Morbius, kiedy Marvel Knights dołączą do ligi. Te grywalne postacie są częścią DLC Pack 1, zawartego w MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass, który będzie dostępny 30 września, i będzie zawierał nowy tryb. W trybie Gauntlet, do czterech graczy* sprawdzi swoje siły w serii intensywnych kooperacyjnych wyzwań, aby zdobyć nagrodę. Gracze mogą sprawdzić, jak długo wytrzymają w trybie Endurance, a także jak wysoko lokują się w rankingu online, a potem odkryć tajemniczy nowy Infinity Rift. Dodatkowo, w serii darmowych aktualizacji, do gry będą dodane alternatywne kostiumy dla grywalnych postaci. Na początek, 30 sierpnia, pojawią się kostiumy dla Spider-Mana, Hulka, i Captain Marvel. Jak już ogłoszono w lipcu na Comic Conie w San Diego, darmowa aktualizacjia 30 sierpnia wniesie nowe grywalne postacie – Cyclops i Colossus.

Aby być na bieżąco w czasie targów gamescom, oznaczcie stronę Nintendo of Europe gamescom 2019.

Fani będą mogli odkryć nowe fragmenty wielu już ogłoszonych gier na Nintendo Switch, które pojawią się w 2019 roku, dzięki seriom anglojęzycznych wideo publikowanych w ciągu tygodnia, podczas gdy odwiedzający na targach gamescom wypróbują ponad 20 tytułów na stoisku Nintendo w hali 9.