Nintendo prezentuje MONSTER HUNTER™ 4 ULTIMATE na Nintendo 3DS i 2DS!!!

Nintendo i Capcom potwierdziły zawarcie nowej umowy dystrybucyjnej na grę Monster Hunter 4 Ultimate, która ukaże się na konsolach Nintendo 3DS i 2DS w Europie na początku 2015 r. Nintendo będzie odpowiedzialne za sprzedaż, marketing, dystrybucję gier i PR na terytoriach Europy i Australii, z Capcomem jako wydawcą.

capture_L_0001-00000

Monster Hunter 4 Ultimate to najnowsza odsłona popularnej serii monster Hunter, która sprzedała się w ponad 28 milionach egzemplarzy na całym świecie. W Monster Hunter 4 Ultimate, gracz wcieli się w rolę myśliwego, podróżującego w karawanie i odkrywającego nowe miasta i lądy. Gra będzie zawierać setki questów, gdzie do wyboru będzie mnóstwo niezwykłych stworzeń, które będą posiadały cenne zasoby, potrzebne do wyposażenia gracza. Monster Hunter 4 Ultimate na Nintendo 3DS i 2DS zaprezentuje się w nowej odsłonie, po raz pierwszy proponując wspólną grę z trzema przyjaciółmi przez internet za pośrednictwem Nintendo Network oraz za pomocą dostępnej opcji lokalnej sieci bezprzewodowej.

capture_L_0005-00000

Monster Hunter 4 Ultimate przeniesie gracza na nowe poziomy, wprowadzając więcej ruchów poziomych i pionowych. Rozbudowana dynamika pozwoli na zdobycie doświadczenia we wspinaczce czy ataku na przeciwnika ze ściany lub z półki, a broń nowej klasy, wymagająca użycia nowych potworów Monster Hunter, wprowadzi gracza w tajniki polowania.

SS_Teostra_HUD-1

Premiera Monster Hunter 4 Ultimate w Europie na Nintendo 3DS i 2DS na początku 2015.