NINTENDO UJAWNIA NOWE SPOSOBY NA ZABAWĘ I NAUKĘ Z NINTENDO LABO

Nintendo zapowiedziało niedawno Nintendo Labo dla Nintendo Switch, zupełnie nową linię interaktywnych doświadczeń, w których kreatywne umysły na całym świecie będą mogły tworzyć, bawić się i odkrywać zupełnie nowe doświadczenia na Nintendo Switch. Dzisiaj Nintendo zaprezentowało nowe funkcjonalności ukryte w dwóch pierwszych zestawach Nintendo Labo – Variety Kity i Robot Kit – które zadebiutują w Europie już 27 kwietnia.

Toy-Con Garage, nowy tryb zabawy, który będzie dostępny z każdym zestawem Nintendo Labo, to niesamowite narzędzie, które w przyjazny i prosty sposób zaznajomi graczy z podstawowymi zasadami technologii i pozwoli na łączenie ze sobą przeróżnych elementów, tak, aby stworzyć zupełnie nowe sposoby zabawy. Nowy materiał wideo na oficjalnym kanale Nintendo Labo na YouTube pokazuje jakie rzeczy można stworzyć samemu w tym trybie: Nintendo Labo – “Jak to działa?”.

Poza Toy-Con Garage, konstrukcje Toy-Con z każdego z zestawów pozwolą na zabawę nimi na kilka różnych sposobów i odkrywanie zupełnie innych, świeżych doświadczeń.

Variety Kit

  • Toy-Con Pianino: Po zbudowaniu 13-klawiszowego pianina gracze będą mogli urządzać swoje recitale, nagrywać własne utwory i prezentować je później swoim największym fanom. Eksperymentowanie z różnymi dźwiękami i tonacjami może dać niesamowite rezultaty – nawet jeśli wyjdzie z tego utwór składający się w całości z kociego miałczenia.
  • Toy-Con Motocykl: Gracze mogą złapać za dopiero co stworzoną kierownicą i ścigać się po przeróżnych trasach, stawić czoła sterowanymi przez konsolę przeciwnikom oraz zbierać balony niezbędne do odblokowania górskich tras. Ci bardziej kreatywni mogą pokusić się o stworzenie własnych tras!
  • Toy-Con Wędka: Na graczy czeka masa egzotycznych ryb do odkrycia, chociaż nie wszystkie będą takie proste do złapania – w szczególności te mieszkające bardzo głęboko. Tryb akwarium pozwoli graczom na pokazywanie swojej kolekcji oraz samodzielne tworzenie nowych gatunków ryb.
  • Toy-Con Domek: Gracze zaprzyjaźnią się ze słodkim stworkiem żyjącym w Toy-Con Domku i odkryją przeróżne sposoby na wchodzenie z nim w interakcję oraz zabawę na ekranie swojej konsoli Nintendo Switch. Na graczy czekają takie atrakcje jak wyścigi wózków, kręgle czy skakanie przez linę.
  • Toy-Con Samochodzik zdalnie sterowany: Zdalnie sterowany samochodzik pełen jest oryginalnych i zaskakujących funkcjonalności. Zestaw Variety Kit zawiera wszystkie materiały niezbędne do stworzenia dwóch zdalnie sterowanych samochodzików Toy-Con. Dzięki temu gracze będą mogli brać udział w zawodach sumo i starać się przewrócić przeciwnika, ścigać się czy też jeździć po torach z przeszkodami.* Tworzenie tras przy wykorzystaniu specjalnych naklejek dołączonych do zestawu pozwoli samochodzik na samodzielną jazdę przy wykorzystaniu kamery na podczerwień wbudowanej w prawy kontroler Joy-Con.
  • Dowiedz się więcej o Nintendo Labo Variety Kit w nowym materiale wideo: Nintendo Labo – Toy Con 01: Variety Kit

HACA_052a_play_13_R_ad-0

Robot Kit

  • Gracze mogą zbudować swój własny strój Toy-Con Robota i przejąć dzięki niemu kontrolę nad gigantycznym robotem w grze, wziąć udział w trybie wyzwań i niszczyć przeróżne obiekty, aby odblokować nowe zdolności.
  • Lubiący rywalizację gracze mogą wziąć udział w pojedynkach robotów* w trybie zabawy dla dwóch graczy. Dodatkowy zestaw Robot Kit jest wymagany do lokalnej kooperacji*
  • Nintendo Labo zachęca graczy, aby dali upust swojej wyobraźni i kreatywności i modyfikowali swojego Toy-Con Robota na różne sposoby. Zestaw Robot Kit pozwala dodatkowo na modyfikowanie i ulepszanie swoje robota wewnątrz gry.
  • Dowiedz się więcej o Nintendo Labo Robot Kit w nowym materiale wideo: Nintendo Labo – Toy-Con 02: Robot Kit

HACA_052a_play_10_R_ad-0

Uwagi:

*Dodatkowe kontrolery Joy-Con wymagane do zabawy wieloosobowej; sprzedawane oddzielnie.
**Złożone Toy-Con Pianino wymagane jest do projektowania własnych ryb.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl