NINTENDO UJAWNIA PLANY NA E3 2018

Nintendo powróci na tegoroczne targi E3 w czerwcu z masą atrakcji i nowych zapowiedzi, które zaciekawią i zaskoczą oglądających z całego Świata, jak i tych, którzy będą na miejscu w Los Angeles. Tak jak w poprzednich latach, Nintendo skupi swoje aktywności na E3 wokół niedługo wychodzących tytułów, ze specjalnym naciskiem położonym na największy tegoroczny tytuł: zapowiedzianą niedawną nową odsłonę serii Super Smash Bros., która jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch. Gry, których premiera zaplanowana jest na rok 2019 lub dalej będą przedstawione w późniejszym terminie.

Wydarzenie rozpocznie się dwoma dniami rozgrywek na najwyższym poziomie. Nocne marki w Europie będą mogły oglądać pół-finały Mistrzostw Świata Splatoon 2, które rozpoczną się 12 czerwca o godzinie 00:30 i potrwają do godziny 03:00. W późniejszych godzinach odbędą się finały, a zaraz po nich wystartuje turniej Super Smash Bros. Invitational 2018, w który staną przeciwko sobie zaproszeni gracze z całego Świata i zmierzą się w niedawno zapowiedzianej grze Super Smash Bros. na Nintendo Switch.

Wszystkie rozgrywki będą transmitowane na żywo na dedykowanej E3 2018 stronie Nintendo of Europe oraz na kanale YouTube.

We wtorek, 12 czerwca o godzinie 18:00 Nintendo pokaże prezentację wideo, w której znajdą się tytuły zaplanowane na 2018, w tym zapowiedziane niedawno Super Smash Bros. na Nintendo Switch. Zaraz po prezentacji rozpocznie się Nintendo Treehouse: Live | E3 2018, w którym przez trzy kolejne dni prezentowane będą fragmenty rozgrywki z nadchodzących tytułów, pojawią się twórcy gier oraz zostanie pokazane trochę zza-kulisowych ciekawostek, zaczynając oczywiście od zapowiedzianego Super Smash Bros. na Nintendo Switch. Każdy będzie mógł oglądać Nintendo Treehouse: Live | E3 2018 na dedykowanej E3 2018 stronie Nintendo of Europe oraz na kanale YouTube.

Pomiędzy 12 a 14 czerwca każdy kto odwiedzi stoisko Nintendo w Los Angeles Convention Center będzie mógł zagrać w wiele nowych, niezapowiedzianych jeszcze gier, jak i w nowy tytuł z serii Super Smash Bros. zmierzający na konsole Nintendo Switch. Dodatkowo niektóre ze zmierzających na Nintendo Switch gier od zewnętrznych deweloperów również będą tam prezentowane.

Więcej szczegółów dotyczących obecności Nintendo na targach E3 2018 zostanie udostępnionych w nadchodzących tygodniach. Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej E3 2018 stronie Nintendo of Europe.