NOWA ZAWARTOŚĆ Z BREATH OF THE WILD W DARMOWEJ AKTUALIZACJI MARIO KART 8 DELUXE

Przygotuj się na wyścigi w stylu The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Wskocz na tor jako Link w charakterystycznej Champion’s Tunic i siądź za sterami Master Cycle Zero w Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch, dzięki nowej zawartości, która dołączyła do gry w ramach darmowej aktualizacji*. Zobacz opublikowany właśnie zwiastun Mario Kart 8 Deluxe X The Legend of Zelda: Breath of the Wild, w którym prezentujemy nową zawartość do gry.

Co więcej, aktualizacja dodaje również dwa nowe elementy, dzięki którym zmodyfikujesz swój pojazd: specjalne opony oraz paralotnię, na której Link przemieszczał się w The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Przypominamy również, że od ostatniej aktualizacji Mario Krt 8 Deluxe jest kompatybilne z Nintendo Labo. Włóż Joy-Cony do Toy-Cona Motocykla z zestawu Nintendo Labo Toy-Con 01: Variety Kit**. Graj w Mario Kart 8 Deluxe w trybie TV korzystając z Toy-Cona Motocykla jako kierownicy albo wsuń konsolę Nintendo Switch bezpośrednio w Toy-Con, aby grać gdzie tylko chcesz. Zobacz zwiastun Mario Kart 8 Deluxe – od teraz kompatybilne z Nintendo Labo! aby dowiedzieć się więcej.

Gracze mają od teraz jeszcze więcej opcji zabawy w Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch. Nowe elementy z gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild dostępne są już teraz w ramach darmowej aktualizacji gry.

Uwagi:

*Szerokopasmowy dostęp do internetu jest niezbędny do pobierania aktualizacji oprogramowania. Niezbędne jest też konto Nintendo oraz akceptacja regulaminu i polityki prywatności kont Nintendo.

**Nintendo Labo Toy-Con 01: Variety Kit jest wymagany. Dostępny do zakupu oddzielnie.