NOWE PRZYGODY KATIE I NATE’A W YO-KAI WATCH® 2 – JUŻ 7 KWIETNIA

Nate powraca ze swymi wiernymi kompanami, Jibanyanen i Whisperem, wraz z europejską premierą YO-KAI WATCH® 2: Bony Spirits oraz YO-KAI WATCH® 2: Fleshy Souls na rodzinę konsol Nintendo 3DS już 7 kwietnia. Pierwsza gra YO-KAI WATCH®, autorstwa studia LEVEL-5 Inc., okazała się być w Europie hitem, sprzedając się szybciej niż w Japonii*, podobając się dzieciom na całym świecie. Gracze z Europy mogą więc wyczekiwać już upragnionej drugiej części. Przygotujcie się na podróże w czasie i odkrywanie szczegółowego otoczenia, spotkacie i zaprzyjaźnicie się z kolekcją nietypowych, często psotnych Yo-kai, a także odkryjecie korzenie pierwszego Zegarka Yo-Kai. Po raz pierwszy, gracze będą mogli użyć swoich ulubionych Yo-Kai w wielu trybach walk online.

Yokai2_Cutscene_4_LR

Pewnej nocy, kiedy Nate smacznie spał sobie w łóżku, dwa złowrogie Yo-kai obserwowały go przez okno jego sypialni, wyczyściły mu pamięć i ukradły Zegarek Yo-Kai. Następnego dnia Nate natyka się na Tajemniczy Sklep Pamięci (Mysterious Memory Store), gdzie znajduje Zegarek Yo-Kai oraz swych przyjaciół Yo-Kai, Jibanyana i Whispera, których na pewno rozpoznają fani popularnej telewizyjnej kreskówki. Gracze mogą grać jako Nate lub Katie i towarzyszyć im w podróży przez czas, podczas gdy będą próbowali odkryć powody ostatnich tajemnic i zakłóceń w ich miasteczku.

Każdy Yo-kai posiada swoją unikatową osobowość, ale wszystkie tak samo kochają psocić, jednocześnie uciekając od ludzkiego wzroku. Za pomocą odrobiny zrozumienia oraz odpowiedniego jedzenia, gracze mogą zaprzyjaźnić się z psotliwymi Yo-Kai – zarówno starymi, jak i nowymi – podczas swojej epickiej przygody.

Podczas przygód gracze natkną się na specjalnego Yo-kai imieniem Hovernyan, który pokaże im, jak podróżować w czasie. Gracze będą mogli odwiedzić Springdale sprzed 60 lat, podróżować między różnymi lokacjami, a także przełączać się między przeszłością a teraźniejszością w mgnieniu oka, co pomoże im w odkryciu tajemnic kryjących się za Nikczemnym Yo-kai. Podczas swojej podróży przez czas gracze mogą ukończy 80 zadań pobocznych, w których pomogą mieszkańcom z ich codziennymi problemami. Pomagając, gracze mogą odkryć nowe Yo-kai i zdobyć przydatne w ich przygodach nagrody.

Po raz pierwszy gracze mogą wymieniać się Medalami Yo-kai online oraz stworzyć drużynę swoich ulubionych Yo-kai, aby wyzwać swoich znajomych z daleka w pełnym trybie multiplayer. Przegrana czy zwycięstwo, gracze zdobędą Battle Points, których będą mogli użyć do kupienia różnych przedmiotów w Oficjalnym Sklepie BP (Official BP Shop), które pomogą im stać się silniejszymi i uwolnią uwięzione Yo-kai. Ten unikany system walki zachęci graczy do przyjacielskiej i sprawiedliwej rozgrywki multiplayer dla graczy w każdym wieku i na każdym poziomie.

Yokai2_Cutscene_1_LR

Każda z dwóch wersji YO-KAI WATCH® 2 zawiera pięć unikatowych Yo-kai, którymi można się wymieniać lokalnie oraz online. To, czy gracz dołączy do armii Bony czy Fleshy, zależy od tego, jaką wersję YO-KAI WATCH® 2 wybierze. Gracze mogą uczestniczyć w rywalizacji między Fleshy Souls a Bony Spirits, grając online, wygrywając bitwy i zdobywając punkty, co pomoże zwyciężyć ich wybranej drużynie w cotygodniowej walce armii Bony vs Fleshy.

Świat Yo-kai rośnie dzięki nowym grom, zabawkom oraz serii telewizyjnej, które także pojawią się w tym roku w Europie.

Dołącz do Nate’a i Katie w podróży z nowymi oraz znanymi już Yo-kai i odkryj tajemnice, kiedy gry YO-KAI WATCH® 2: Bony Spirits oraz YO-KAI WATCH® 2: Fleshy Souls pojawią się w Europie 7 kwietnia na rodzinę konsol Nintendo 3DS. 

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl 
Więcej informacji – w języku angielskim:

YO-KAI WATCH® 2 na Twitterze: https://twitter.com/yokai_watch_uk

YO-KAI WATCH® 2 na Facebooku: https://www.facebook.com/YokaiWatchEuropeOfficial

Strona internetowa Nintendo 3DS: http://www.nintendo3ds.co.uk

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/