NOWE, ZŁOŚLIWE YO-KAI I EKSCYTUJĄCE PRZYGODY BĘDĄ CZEKAĆ NA NATE’A I HAILEY ANNE W YO-KAI WATCH 3, DEBIUTUJĄCYM JUŻ 7 GRUDNIA NA RODZINIE KONSOL NINTENDO 3DS

Poznaj pięknie zaprojektowane lokacje, zaprzyjaźnij się z psotnymi Yo-kai i dołącz do Nate’a i Hailey Anne podczas epickiej przygody, gdy próbują rozwiązać tajemnicze zjawiska związane z ich rodzinnymi miastami, już 7 grudnia, kiedy YO-KAI WATCH 3 trafi na konsole z rodziny Nintendo 3DS w Europie. Zobacz, co kryje się w grze YO-KAI WATCH 3 w nowym zwiastunie opublikowanym na kanale YouTube.

Dzięki pierwszej grze YO-KAI WATCH i jej popularnej kontynuacji YO-KAI WATCH 2, które rozkochały w sobie dzieci w całej Europie, fani gier i popularnego serialu telewizyjnego mogą teraz cieszyć się zupełnie nową historią, zaprzyjaźnić się ze starymi i nowymi dziwacznymi Yo-kai i doświadczyć odświeżonego systemu walki.

Historia zaczyna się, gdy ojciec Nate’a Adamsa otrzymuje nową pracę, zmuszając ich do opuszczenia Springdale i przeprowadzki do miasta o nazwie St. Peanutsburg w kraju BBQ. Właśnie zastąpiwszy swój niedziałający zegarek Yo-kai za pomocą nowego Yo-kai Watch U, Nate trafia na kolejne tajemnice. Pewnego dnia, agenci FBY i przezabawny duet, Blunder i Folly, pukają do drzwi Nate’a, pytając, czy jest on świadomy UFO, które ostatnio wylądowało w tym rejonie. Nie mogąc pomóc, Nate wyrusza na poszukiwania ze swoimi ukochanymi przyjaciółmi, Whisper i Jibanyanem.

Tymczasem w Springdale, szalona detektyw, Hailey Anne Thomas, dostaje więcej, niż się spodziewała, próbując złapać postać z limitowanej edycji. Po wejściu do sklepu, tajemniczy głos zachęca ją do zakupu zegarka Yo-kai Watch U. Gdy Hailey Anne odkrywa, że ​​głos należy do Yo-kai nazwanego Usapyon i zaczyna rozumieć, dlaczego tak bardzo chciał, aby kupiła Yo-kai Watch U. Hailey Anne decyduje się po tym na otwarcie agencji detektywistycznej rozwiązującej problemy Springdale.

Dlaczego ostatnio w Springdale i St. Peanutsburg pojawiła się tak tajemnicza aktywność i dlaczego Nate i Hailey Anne posiadają nowe zegarki Yo-kai Watch U? Nate i Hailey Anne muszą podróżować własnymi ścieżkami, aby odkryć swoje przeznaczenie i rozwikłać tajemnice w każdym z ich miast. Poza głównymi celami Nate’a i Hailey Anne, gracze mogą zanurzyć się w wielu ekscytujących zadaniach pobocznych – zwanych również żądaniami i łaskami – odpowiadając na potrzeby lokalnych mieszkańców, z nadzieją na przyjemną nagrodę na koniec. Mogą również wziąć udział w wielu mini-grach i wyzwaniach.

Odnowiony system walki jest dużo bardziej ekscytujący i taktyczny, więc gracze będą musieli myśleć i działać szybko, jeśli chcą wygrać. Korzystając z nowej tablicy taktycznej, gracze mają swobodę umieszczania swoich trzech preferowanych Yo-kai w dowolnym miejscu na siatce 3×3. Yo-kai umieszczeni w pierwszym rzędzie widzą, że ich fizyczne ataki stają się silniejsze i będą chronić Yo-kai za nimi. Gracze mogą także umieszczać Yo-kai obok siebie, aby wywołać efekty łączenia, co spowoduje ataki typu kombo. Istnieje wiele możliwych kombinacji, więc eksperymentuj z różnymi Yo-kai, aby odkryć swój idealny zespół.
Gracze, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności bitewne przeciwko innym rywalom Yo-kai, mogą brać udział w bitwach wieloosobowych, w tym bitwach lokalnych, bitwach przyjaciół i nowych bitwach “Merican Dream”. Poza areną bitwy gracze mogą handlować Yo-kai za pośrednictwem StreetPass i zdobywać medale za pośrednictwem Wi-Fi lub lokalnej komunikacji.

Fani Jibanyan mogą stać się kreatywni dzięki funkcji o nazwie Build-a-Nyan, w której mogą zaprojektować własnego kota Yo-kai, nadając mu nazwę, zmieniając jego kolor i wybierając plemię, które reprezentuje. Zbieraj części Originyan poprzez grę, aby zmienić jej głos i wygląd, i zaprzyjaźnij się z kotem Yo-kai.

Odwiedzając pocztę w grze, gracze mogą przedstawić recepcjoniście kody do pobrania, kody QR i hasła, aby wykorzystać specjalne przedmioty i Yo-kai. Crank-a-kai, z którego Whisper po raz pierwszy pojawił się w oryginalnej grze YO-KAI WATCH i popularnym serialu telewizyjnym powraca i tym razem można go wykorzystać do otrzymania kolejnych przedmiotów i Yo-kai. Obie monety Crank-a-kai – waluta w grze – i monety Play, zarobione za chodzenie z konsolą Nintendo 3DS mogą być wykorzystane do zakupu nowych rzeczy.

Właściciele poprzednich gier z serii mogą połączyć swoje gry z YO-KAI WATCH 3, aby odblokować dodatkową zawartość w grze. Połącz YO-KAI WATCH 2: Bone Spirits, Fleshy Souls lub Psychic Specters, aby zaprzyjaźnić się z Yo-kai klasy S z każdej z gier. Gracze mogą również połączyć się z YO-KAI WATCH BLASTERS: Red Cat Corps i White Dog Squad, aby odblokować ekskluzywne Yo-kai z każdego z tych tytułów.

 

Dołącz do Nate’a i Hailey Anne podczas epickich przygód wypełnionych ciekawymi historiami i zaprzyjaźnij się z dobrze znanymi i psotnymi Yo-kai, gdy YO-KAI WATCH 3 zadebiutuje na konsolach z rodziny Nintendo 3DS już 7 grudnia 2018 w Europie.