Nowości-gry z Digital E3!

Gry od Shigeru Miyamoto: Gry zaprezentowane przez Shigeru Miyamoto odkryją przed fanami Nintendo niesamowity potencjał Wii U.

Mario Maker (w przygotowaniu) umożliwi graczowi za pomocą GamePada Wii U, zaprojektować poszczególne poziomy gry. Sam będziesz projektował budynki i postaci, by potem przechodzić “swoją planszę”. Poprzez wybranie ikony gracz może zmieniać wizualizacje– na klasyczną 8 bitową Super Mario Bros. lub New Super Mario Bros. U . Gra ukaże się w 2015 r. .

 

WiiU_MarioMaker_02_mediaplayer_large

Star Fox (w przygotowaniu) przemieni GamePad Wii U w kokpit samolotu Foxe‘a McClouda. W tym samym czasie, kiedy w tv będzie dostępny widok jak przez okna samolotu, gracze będą mogli również skorzystać z żyroskopowych czujników ruchu GamePada. Gra ukaże się w 2015 r. .

 

Project GiantRobot pomoże graczowi skonstruować ogromnego robota. Potem GamePad zmieni się w fikcyjnego kontrolera, za pomocą którego będzie można sterować robota, a tym samym unieszkodliwiać przeciwników. Unikatowa kombinacja przycisków i skanowanie ruchów wzmocni przeżycie z rywalizacji robotów. Gra ukaże się w pierwszej połowie 2015 r.

W grze Project Guard twoim celem będzie powstrzymanie inwazji robotów za pomocą systemu kamer. Kamery będą potrafiły również strzelać laserem. Innowacją będzie wykorzystanie dwóch ekranów jako przestrzeni do gry. Gra ukaże się w 2015 r.

Nintendo GameCube kontroler dla Super Smash Bros.: Wielu fanów pierwotnej serii Super Smash Bros. grało w Super Smash Bros. Za jedyne $19.99 kupisz adapter, który umożliwi Ci podłączenie kontrolera WaveBird do konsoli Wii U. Za $29.99 kupisz kontroler z Super Smash Bros. Jeśli jesteś porządnym fanem, ta okazja nie może Cię ominąć, czyli kontroler WaveBird i grę Super Smash Bros. na Wii U możesz nabyć za specjalną cenę $99.99.

Splatoon: W tej grze będą rywalizować ze sobą 2 grupy, każda po 4 osoby. Do wykorzystania będzie broń wypełniona kolorową farbą, a celem gry jest “oblanie” jak największej przestrzeni czy rzucanie kolorowych bomb w celu unicestwienia przeciwnika. Gra ukaże się w pierwszej połowie 2015 r. .

WiiU_Splatoon_03_mediaplayer_large

Kontynuacja serii The Legend of Zelda: Najnowsza gra z serii, która ukaże się w 2015 r., pozwoli graczowi tułać się po Hyrule Field lub udać się w podróż w odległe góry. To jedynie krótki urywek, tego, co skrywa w sobie The Legend of Zelda.

WiiU_TheLegendOfZelda_01_mediaplayer_large

Super Smash Bros.: Gra Super Smash Bros. na Wii U ukaże się pod koniec roku, a po raz pierwszy ukaże się również na Nintendo 3DS(3 października 2014 r.). Będzie to pierwsza gra z funkcją amiibo.

 

Yoshi’s Woolly World: Wełniany Yoshi będzie przechodził malowniczą planszę, uplecioną z guzików, kłębków i innych kolorowych materiałów. Yoshi będzie mógł omotać każdą przeszkodę, a multiplayer umożliwi, czasem zupełnie przez przypadek, zjedzenie drugiego gracza. Gra ukaże się w pierwszej połowie 2015 r.

Kirby and the Rainbow Curse: Nowe przygody z Kirbim zaplanowane na rok 2015, dostępne tylko na Wii U, będą przeplatane niesamowitymi pejzażami. Gra zostanie ulepszona o mechanikę z ulubionej gry Nintendo DS Kirby’s Canvas Curse! 

Hyrule Warriors: Nowa, arkadowa gra, która powstała dzięki połączeniu The Legend of Zelda i Dynasty Warriors, ukaże się 26 września na Wii U. Gracze będą mogli decydować, czy być Linkiem czy księżniczką Zeldą, ewentualnie Impo lub Midno.

Pokemon Omega Ruby i Pokemon Alpha Sapphire: Przygotuj się na grę i odkryj nowe możliwości w regionie Hoenn. Gracze będą łapać Pokemony, by z nimi walczyć czy nawet przeprowadzać pewnego rodzaju biznesy. Możliwe będzie również podłączenie się do Mega Evolutions.

Sonic Boom (SEGA): Nowe gry z serii Sonic Boom – Sonic Boom: Rise of Lyric na Wii U i Sonic Boom: Shattered Crystal na Nintendo 3DS, ukażą się w tym roku, w listopadzie.

Monster Hunter 4 Ultimate (Capcom): Nowy Monster Hunter ukaże się wyjątkowo na Nintendo 3DS na początku 2015 r.. Oprócz nowego rodzaju broni, gracze będą mogli z radością oczekiwać na nowy sposób walki oraz możliwość gry z innymi graczami dzięki Wi- Fi.