ODKRYJ, GDZIE WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO W THE LEGEND OF ZELDA: SKYWARD SWORD HD, DOSTĘPNEJ OD DZIŚ NA NINTENDO SWITCH

Gra The Legend of Zelda: Skyward Sword HD jest od dziś dostępna na Nintendo Switch . Link odbędzie podróż między bezkresnym niebem a mityczną powierzchnią poniżej, aby uratować Zeldę, przyjaciółkę z dzieciństwa, która musi stawić czoła swojemu przeznaczeniu.

W każdym regionie kryją się rozległe lochy pełne przerażających potworów, skarbów i zagadek, które wystawią na próbę nawet najodważniejszych bohaterów. Gracze mogą wymachiwać mieczem i zadawać ciosy pod kątem, korzystając z intuicyjnego sterowania ruchowego, które dopasowuje się do ich ruchów, lub po raz pierwszy, skorzystać z nowo dodanego sterowania opartego na przyciskach.

Jako świeży absolwent Skyloft Knight Academy Link wyrusza na wyprawę, aby uratować swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Zeldę, przed samozwańczym władcą demonów Ghirahimem. Jako przewodnik towarzyszy mu Fi, duch Goddess Sword. Po drodze spotykasz również rywala Linka – Groose’a oraz tajemniczą wojowniczkę Impę. Link może wzbić się w przestworza na swoim wiernym Loftwingu i odwiedzić wyspy usiane na horyzoncie, a następnie zanurkować ku osławionej powierzchni i przemierzać lasy, pustynie, wulkany i wiele innych obszarów.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zawiera również ulepszenia rozgrywki, w tym zwiększoną liczbę klatek na sekundę i autozapisów, udoskonalone samouczki dla graczy jak również ogólne wskazówki dotyczące całej przygody.