ODKRYJ NOWE MOŻLIWOŚCI W SUPER MARIO 3D WORLD + BOWSER’S FURY DLA NINTENDO SWITCH

przeciągu całej 35-letniej historii Super Mario Bros., Mario wykorzystywał power-upy, aby przekształcić się niezliczoną ilość razy, przybierając różne postaci, od Ognistego Mario, po Tanuki Mario, aż po Pszczelego (Bee) Mario i wiele innych. Ale w końcu nadeszła ta chwila, i Mario przybiera nową groźną kocią formę. Będzie potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, ponieważ Bowser urósł do gigantycznych rozmiarów i stracił wszelką kontrolę.

W nowym zwiastunie Nintendo odsłoniło kurtynę, by pokazać dodatkowe materiały z nadchodzącej gry Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, która pojawi się 12 lutego dla systemów z rodziny Nintendo Switch.

Nintendo zaprezentowało także nowy Nintendo Switch – Mario Red & Blue Edition, z wyraźną czerwono-niebieską kolorystyką na cześć kultowego stroju Mario. Ta specjalna edycja sprzętu będzie dostępna u wybranych sprzedawców detalicznych od 12 lutego. Zawiera czerwone kontrolery Joy-Con z niebieskimi paskami, niebieski Joy-Con grip, czerwoną stację dokującą Nintendo Switch i czerwony system Nintendo Switch – dzięki czemu po raz pierwszy sam system Nintendo Switch będzie dostępny w nowym kolorze. Będzie również zawierał stylizowane etui podróżne Mario Red & Blue Edition Carrying Case oraz folię ochronną, które zadbają o Nintendo Switch podczas podróży przez Warp Pipes lub gdziekolwiek indziej przygody poprowadzą.

Podczas gdy niektórzy gracze mogą być zaznajomieni z oryginalnym Super Mario 3D World na Wii U, Super Mario 3D World + Bowser’s Fury na Nintendo Switch oferuje szereg dodatków, które zaspokoją potrzebę nowej zawartości. W części gry Super Mario 3D World gracze mogą przemierzać wir kolorowych poziomów z przyjaciółmi i rodziną, gdziekolwiek się znajdują, teraz w trybie współpracy zarówno online* i lokalnej** dla maksymalnie czterech graczy, wcielając się w postacie takie jak Mario, Luigi, Peach i Toad.

W dniu premiery gry pojawią się dwie nowe figurki amiibo, które w wybranych sklepach będą dostępne do kupienia oddzielnie. Zarówno nowy Cat Mario amiibo, jak i Cat Peach amiibo będą oferować ulepszenia w grze Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Także Bowser i Bowser Jr. mają do odegrania duże role w Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, a ich figurki amiibo, które będzie można nabyć w wybranych sklepach, mają również specjalne aktywacje w Bowser’s Fury.

Oprócz nowych szczegółów na temat przygody, która czeka na nas w Bowser’s Fury, Nintendo ogłosiło również Super Mario Bros. 35 World Count Challenge, specjalne wydarzenie dla Super Mario Bros. 35, w którym gracze z całego świata mogą współpracować, by w określonym czasie osiągnąć cele. Członkostwo Nintendo Switch Online zapewnia dostęp do kompetetywnej bitwy online Super Mario Bros. 35 dla fanów, którzy szukają odmiany klasycznego wyzwania. Gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności Mario podczas wyzwania Super Mario Bros. 35 World Count Challenge, które odbędzie się trzy razy od stycznia do marca.

W pierwszej rundzie Super Mario Bros. 35 World Count Challenge gracze z całego świata muszą współpracować, aby pokonać 3,5 miliona Bowserów w trakcie wydarzenia, które trwa od 08:00 CET 19 stycznia do 07:59 CET 26 stycznia. Oprócz bitwy dla 35 graczy, w której gracze mogą pokonać Bowsera w ramach zwykłej rozgrywki, w tym tygodniu specjalna rozgrywka będzie zawierała poziomy oferujące dodatkowe okazje walki z Bowserem.

Jeżeli podczas tego wydarzenia łączna liczba Bowserów pokonanych w grze przez graczy z całego świata wzrośnie do 3,5 miliona, poszczególni gracze, którzy pokonają co najmniej jednego Bowsera, będą uprawnieni do otrzymania 350 Punktów Platynowych (Platinum Points).*** Punkty te można wymienić na dowolne nagrody wymagające Punkty Platynowe z My Nintendo. Dodatkowe informacje o kolejnych wyzwaniach World Count Challenges, które odbędą się w lutym i marcu, zostaną ujawnione w przyszłości.

* Połączenie internetowe jest wymagane podczas gry online. Aby korzystać z usług online, musisz utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online. Dowiedz się więcej o usłudze płatnego członkowstwa.
** W trybie wieloosobowym mogą być wymagane dodatkowe akcesoria, sprzedawane oddzielnie.
*** Gracze muszą wyrazić zgodę na wysyłanie raportów z gry Super Mario Bros.35 do Nintendo, aby zakwalifikować się do uzyskania Punktów Platynowych.