ODKRYJ RODZINNE VR Z HIPOPOTAMAMI, KOSMITAMI, FOTOGRAFIĄ I NIE TYLKO, DZIĘKI NOWEMU NINTENDO LABO: VR KIT

Marzyłeś kiedyś o karierze podwodnego fotografa lub chciałeś poczuć się jak super bohater, odpierając inwazję kosmitów? Nintendo Labo: VR Kit ma swoją premierę wyłącznie na Nintendo Switch 12 kwietnia i oferuje mnóstwo łatwych i przyjemnych przygód w wirtualnej rzeczywistości dla dzieci i rodzin. Dowiedz się, co zawiera zestaw z nowego zwiastuna Nintendo Labo: VR Kit – Launch trailer na oficjalnym kanale Nintendo YouTube.

Łącząc innowacyjną grę ruchową i cyfrową Nintendo Labo z podstawową technologią VR, Nintendo Labo: VR Kit przedstawia wirtualną rzeczywistość w wyjątkowy oraz przystępny sposób. Każdy Toy-Con oferuje unikalny wachlarz doświadczeń, które łączą realne przeżycia z ekscytującymi wirtualnymi przygodami. Toy-Con Wind Pedal produkuje podmuch powietrza, który stwarza wrażenie lotu, podczas gdy gracze mogą przeładowywać Toy-Con Blaster przed wystrzałem laserów (lub owoców). Gracze mogą tworzyć przeróżne kartonowe kreacje DIY, takie jak Toy-Con Elephant czy Toy-Con Camera; graj w różne gry VR i doświadczaj nieznanego z tymi kreacjami; odkrywaj, jak to wszystko działa – lub nawet twórz własne drobne przygody VR, dzięki zawartym narzędziom do programowania.

Wszystkie gry na Nintendo Labo: VR Kit są stworzone tak, żeby można się było nimi dzielić, żeby były zabawne i towarzyskie. Wymieniając się, wszyscy obecni mogą obserwować i bawić się reakcjami graczy oraz dołączyć do zabawy. Niektóre gry pozwalają też osobom, które nie mają na sobie Toy-Con VR Goggles uczestniczyć w grze. Na przykład, jeśli jeden z graczy odkrywa wirtualny ocean i robi zdjęcia Toy-Con Camerą, inny może założyć akcesoria Toy-Con Snorkel i stanąć przed aparatem sprawiając, że przed oczami gracza szybko przepłynie ryba z wytrzeszczonymi oczami.

Nintendo Labo: VR Kit zapewnia szereg gier i doświadczeń, które działają z różnymi kreacjami Toy-Con, na przykład:

 • Ocean Camera (używa Toy-Con Camera): Zanurz się głęboko w wirtualnym morzu i spełniaj zadania takie jak fotografowanie podwodnego życia. Ocean skrywa wiele niespodzianek.
 • House Camera (używa Toy-Con Camera): Zapoznaj się z dziwnym stworzeniem żyjącym w domku – który niektórzy mogą znać z Nintendo Labo: Variety Kit! – i spełniaj misje robiąc zdjęcia w tym tajemniczym miejscu.
 • Marble Run (używa Toy-Con Elephant): Spróbuj rozwiązać ruchowe zagadki używając różnych obiektów, aby przetoczyć kulę przez pierścienie. Możesz również stworzyć własne tory przeszkód i dać wyzwanie rodzinie i przyjaciołom.
 • Doodle (używa Toy-Con Elephant): Stwórz kolorowe arcydzieła 3D przesuwając trąbą słonia w powietrzu, używając szeregu narzędzi i stylów, żeby ożywiać swoje kreacje. Kiedy skończysz, możesz pokazać swoje dzieła na telewizorze, wkładając swoje Nintendo Switch do stacji dokującej. Dodatkowa gra multiplayer pozwala na rysowanie na zmianę z przyjacielem i zgadywanie swoich obrazków.
 • Bird (używa Toy-Con Bird): Szybuj w przestworzach na grzbiecie ptaka, zbieraj przedmioty i pomagaj pisklętom. Używając Toy-Con Bird, gracze mogą machać skrzydłami. Natomiast naciśnięcie Toy-Con Wind Pedal spowoduje niespodziewanie silne przyspieszenie.
 • Bird Dash (używa Toy-Con Bird): Zmierz się w zawodach na czas, przelatując od checkpointu do checkpointu wysoko w przestworzach.
 • Blaster (używa Toy-Con Blaster): Walcz podczas inwazji kosmitów i z ogromnymi bossami w misji, która wymaga świetnego refleksu i sokolego wzroku.
 • Kablasta (używa Toy-Con Blaster): Zmierz się z przyjacielem w karmieniu hipopotamów! Rzucaj różne owoce w kierunku hipopotamów, żeby zachęcić je do przypłynięcia na Twoją stronę basenu i zdobądź najwięcej punktów.
 • Hop Dodge (używa Toy-Con Wind Pedal): Skacz najwyżej jak potrafisz jako żaba, przeskakuj coraz większe kolorowe kule, unikaj przeszkód i odbijaj głową piłki. Wiatr z Wind Pedal sprawi, że rzeczywiście poczujesz zefirek.
 • VR Plaza (wszystkie projekty Toy-Con): Ciesz się 64 drobnymi grami i doświadcz VR Plazę, łącznie z platformówkami i łamigłówkami. Wiele z tych gier wymaga Toy-Con VR Goggles oraz systemu Nintendo Switch.

W oprogramowaniu Nintendo Labo: VR Kit są zawarte dwa narzędzia do programowania. Toy-Con Garage to narzędzie, które pojawiło się już we wcześniejszych zestawach i zostało zoptymalizowane do potrzeb projektów Toy-Con z tego zestawu. Toy-Con Garage VR to nowe narzędzie, które pozwala graczom na tworzenie własnych gier VR i przygód. Właściwie, Toy-Con Garage VR to narzędzie, dzięki któremu zespół programistów stworzył wszystko w VR Plaza. Gracze mogą nawet ściągać gry z VR Plaza do Toy-Con Garage VR, aby odkrywać, jak działają, modyfikować je lub użyć jako inspiracji, aby tworzyć zupełnie nowe gry.

Nintendo Labo: VR Kit wyjdzie w dwóch podstawowych zestawach. Pierwszy zawiera wszystkie projekty Toy-Con, a drugi mniejszą liczbę projektów na dobry początek:

 • Nintendo Labo: VR Kit: Kompletny Nintendo Labo: VR Kit zawiera oprogramowanie Nintendo Switch i materiały do budowy wszystkich sześciu projektów Toy-Con – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal oraz Toy-Con Elephant – a także Screen Holder i Safety Cap. To dobra opcja dla dzieci i rodzin, które chcą doświadczać w pełni wirtualnej rzeczywistości.
 • Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster: Starter Set zawiera oprogramowanie Nintendo Switch oraz wszystkie komponenty do zbudowania Toy-Con VR Goggles i Toy-Con Blaster, a także Screen Holder i Safety Cap. Starter Set to świetne wprowadzenie do świata Nintendo Labo VR.

Gracze, którzy posiadają Starter Set, mogą nabyć następujące opcjonalne zestawy rozszerzające dla jeszcze ciekawszych przeżyć:

 • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1: Expansion Set 1 zawiera komponenty potrzebne do zbudowania Toy-Con Elephant oraz Toy-Con Camera.
 • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2: Expansion Set 2 zawiera komponenty potrzebne do zbudowania Toy-Con Wind Pedal oraz Toy-Con Bird.

Odkryj rodzinne VR z hipopotamami, kosmitami, fotografią i nie tylko, dzięki nowemu Nintendo Labo: VR Kit na Nintendo Switch, już 12 kwietnia. Nintendo Labo: VR Kit będzie wydane w dwóch podstawowych wersjach – Nintendo Labo: VR Kit oraz Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster – przy czym posiadacze Starter Setu chcący rozszerzyć swoje Labo VR mogą nabyć dwa opcjonalne zestawy rozszerzające.