ODKRYWAJCIE RAZEM ŚWIAT ZABAWY MARIO W GRZE SUPER MARIO 3D WORLD + BOWSER’S FURY, KTÓRA POJAWIŁA SIĘ DZIŚ NA NINTENDO SWITCH

Dołącz do Mario, Luigi, księżniczki Peach i Toad w misji ocalenia Królestwa Sprixie w grze Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, która właśnie debiutuje na Nintendo Switch. Uratuj księżniczkę Sprixie i jej zwolenników w tej ulepszonej wersji Super Mario 3D World oraz połącz siły z nieprawdopodobnym sojusznikiem Bowserem Jr. w zupełnie nowym trybie gry Bowser’s Fury.

W części gry Super Mario 3D World gracze mogą przemierzać wir kolorowych poziomów z przyjaciółmi i rodziną, gdziekolwiek się znajdują, teraz w trybie współpracy zarówno online* i lokalnej** dla maksymalnie czterech graczy, wcielając się w postacie takie jak Mario, Luigi, Peach i Toad. Każda postać ma swoje unikalne zdolności, więc gracze mogą wybrać tę, która najbardziej pasuje do ich stylu gry.

Wykorzystuj power-upy, takie jak Super Bell i Double Cherry, aby ścigać Bowsera i jego kawalkadę sługusów. Powracają również stemple i zyskują zupełnie nowe zastosowanie w Super Mario 3D World + Bowser’s Fury dzięki trybowi Snapshot. Ustaw idealne ujęcie, udekoruj tło dowolnymi stemplami zebranymi w Super Mario 3D World, a następnie powiedz seeer. Oprócz tego nowe figurki amiibo dla Cat Mario i Cat Peach pojawiają się w dwupaku wraz z dzisiejszą premierą gry***. Cat Mario amiibo daje graczom możliwość przemiany w niezwyciężoną formę Białego Kota, podczas gdy amiibo Cat Peach powoduje, że przydatne power-upy pojawiają się losowo.

W nowym, swobodnym i otwartym środowisku 3D trybu Bowser’s Fury, gracze muszą połączyć siły z Bowserem Jr., aby powstrzymać rozszalałą furię jego ojca. Grając jako Mario, będą musieli biegać i przeskakiwać przez szereg wysp, aby zebrać tajemnicze Cat Shine i walczyć z kolosalnym Fury Bowserem, gdy tylko wyłoni się z wody. Przekaż Joy-Con** znajomemu i graj w lokalnym trybie współpracy, w którym jeden gracz bezpośrednio przejmuje kontrolę nad Bowserem Jr., aby asystować Mario w polowaniu na Cat Shine.

Figurki amiibo Bowser i Bowser Jr., które również powracają do wybranych sklepów, mają również specjalne aktywacje w grze Bowser’s Fury.

* Połączenie internetowe jest wymagane podczas gry online. Aby korzystać z usług online, musisz utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online..
** Tryb wieloosobowy wymaga jednego zgodnego kontrolera na gracza. Mogą być wymagane dodatkowe kontrolery (sprzedawane oddzielnie).
*** Sprzedawane oddzielnie.