OPIEKUJ SIĘ ZWIERZAKAMI, ZAWIERAJ PRZYJAŹNIE I DBAJ O ZIEMIĘ W GRZE HARVEST MOON: THE LOST VALLEY – CUDOWNEJ PRZYGODZIE NA FARMIE NA NINTENDO 3DS

Nowe ekscytujące życie, w ramach którego będziesz opiekować się zwierzakami, pielęgnować kwiaty i rośliny uprawne oraz zawierać nowe przyjaźnie, czeka na Ciebie w grze Harvest Moon: The Lost Valley, która 19 czerwca zostanie wydana na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Wybierz, czy chcesz grać jako dziewczyna, czy jako chłopak, a następnie ukształtuj ziemię i stwórz farmę, jaka tylko Ci się wymarzy. Wysłuchuj próśb odwiedzających Cię mieszkańców okolicy, zaprzyjaźnij się z nimi, a nawet weź ślub, wszystko podczas misji mającej na celu przywrócenie czterech pór roku.

Pewnego dnia, podczas podróży w góry wznoszące się ponad Zaginioną Dolinę (Lost Valley), natrafiasz na nagłą burzę śnieżną, a drogę do schronienia wskazuje Ci ledwo słyszalny głos. Po burzy znajdujesz pod śniegiem małego Duszka Zbiorów (Harvest Sprite), który opowiada o tym, jak z doliny zniknęły wszystkie pory roku poza zimą. Aby przywrócić wszystko do normy, będziesz musiał zająć się uprawą ziemi i prowadzeniem gospodarstwa. Pomogą Ci w tym okoliczni mieszkańcy, Duszki Zbiorów, a nawet sama Bogini Zbiorów (Harvest Goddess).

W Harvest Moon: The Lost Valley możesz stworzyć farmę, jaką sobie wymarzysz, formując i kształtując ziemię w środowisku 3D. Wkop się głęboko w glebę, aby powstała pod nią jaskinia albo zbierz ziemię w jednym miejscu, aby wznieść górę. Możesz też tworzyć stawy rybne i pola uprawne, a także budować drogi i mosty, co pozwoli Ci docierać w nowe miejsca. Dzięki temu, że możliwe opcje sterowania są dostosowywane do sytuacji, kształtowanie swojego własnego świata nigdy nie było aż tak proste. Wystarczy zbliżyć się do obiektu lub obszaru i wybrać dostępną akcję, na przykład sianie, zbieranie kwiatów czy łowienie ryb.

Podczas swojej przygody na farmie będziesz mógł zająć się różnorakimi zwierzakami. Hodując krowy uzyskasz mleko, golenie owiec da Ci wełnę, a kury zniosą dla Ciebie jajka. Opiekuj się zwierzętami codziennie, głaszcząc je i szczotkując im sierść, zapewnij im wygodę i karm regularnie, aby były szczęśliwe, dzięki czemu dostarczą Ci produkty wyższej jakości.

Zajmowanie się farmą to nie Twoje jedyne zajęcie – poza tym będziesz spotykał się z mieszkańcami pobliskiego miasta, którzy będą przedstawiać Ci misje do wykonania oraz oferować użyteczne przedmioty do kupienia. Natrafisz na wiele słodkich postaci, a jedną z nich być może będziesz nawet po pewnym czasie określać mianem męża lub żony.

Do tego świata, który możesz ukształtować na swój własny sposób, dającego Ci mnóstwo radości z obserwacji wzrastających upraw oraz szczęśliwych i zadbanych zwierzaków, będziesz mógł wejść już 19 czerwca, kiedy gra Harvest Moon: The Lost Valley pojawi się w dobrych sklepach i Nintendo eShop Nintendo 3DS.