PEŁNA PREZENTACJA NINTENDO SWITCH BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE 13 STYCZNIA 2017

Podczas prezentacji skierowanej do analityków finansowych, która odbyła się 27 października w Tokio, prezes Nintendo Co., Ltd. Tatsumi Kimishima zapowiedział, że nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej konsoli stacjonarnej Nintendo Switch zostaną przedstawione 13 stycznia 2017 podczas prezentacji na żywo zatytułowanej Nintendo Switch Presentation 2017. Na prezentację do Tokio zostaną zaproszeni wybrani przedstawiciele mediów, analitycy i partnerzy handlowi. Dzięki transmisji online będzie można ją obejrzeć na całym świecie i poznać dokładną datę premiery konsoli oraz niektóre obecnie tworzone tytuły, które będą na niej dostępne.

Pan Kimishima zapowiedział również, że wydarzenia, w ramach których Nintendo Switch zostanie zaprezentowane zaproszonym przedstawicielom mediów i partnerom, będą organizowane w Stanach Zjednoczonych i Europie od stycznia 2017 roku. Pozostałe osoby będą mogły wypróbować nową konsolę w podobnym czasie podczas innych wydarzeń, które zostaną szczegółowo zapowiedziane niebawem.

Dokładna godzina startu Nintendo Switch Presentation 2017 zostanie ogłoszona za pośrednictwem profili Nintendo w mediach społecznościowych w najbliższych tygodniach. W zeszłym tygodniu konsola Nintendo Switch została ujawniona w zwiastunie, który można obejrzeć na stronie https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch.

Aby uzyskać więcej informacji o wynikach finansowych Nintendo w pierwszej połowie roku podatkowego, odwiedź stronę https://www.nintendo.co.jp/ir/en/ (informacje w języku angielskim).

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo Switch https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch

Nintendo Switch na Facebooku: https://www.facebook.com/NintendoSwitch

Nintendo Switch na Instagramie: https://www.instagram.com/NintendoSwitchEurope/

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo