PODCZAS TARGÓW E3 BĘDZIE MOŻNA PO RAZ PIERWSZY ZAGRAĆ W THE LEGEND OF ZELDA NA Wii U

We wtorek 14 czerwca o 18:00 Nintendo rozpocznie swoją konferencję na E3, podczas której będzie okazja po raz pierwszy bliżej przyjrzeć się nadchodzącej grze The Legend of Zelda na Wii U. Stoisko Nintendo na targach gier wideo E3, które będą odbywały się w Los Angeles w przyszłym miesiącu, pozwoli fanom w pełni zanurzyć się w świecie najnowszej gry z serii The Legend of Zelda przeznaczonej na konsole Wii U – na targach będzie okazja zagrać w nią po raz pierwszy. Aby mieć pewność, że goście targów w pełni doświadczą wolności zwiedzania świata gry, Nintendo większość uwagi poświęci właśnie najnowszej Zeldzie, będzie to też jedyna gra do wypróbowania na stoisku w formie rozszerzonych wersji demonstracyjnych.

Start konferencji Nintendo na E3 planowany jest na godzinę 18:00 we wtorek 14 czerwca, kiedy na scenę wyjdzie prezes i dyrektor operacyjny Nintendo of America, Reggie Fils-Aime, który zapowie Nintendo Treehouse: Live, prezentujący nadchodzącą grę. Będzie to pierwsza okazja, aby bliżej się jej przyjrzeć i dowiedzieć się o niej więcej prosto od twórców. Kanał Nintendo UK na Twitchu pozwoli fanom na przeniesienie się do Los Angeles, dzięki czemu będą mogli na własne oczy przekonać się jak prezentuje się gra, poznać jej możliwości, odkryć zakulisowe informacje i świetnie się bawić.

Producent serii, Eiji Aonuma, zapowiedział, że najnowsza gra z serii The Legend of Zelda zerwie z konwencjami poprzednich odsłon. Rozgrywka będzie wolna od ograniczeń zmuszających do podążania ściśle określoną ścieżką i wprowadzone zostaną do niej elementy nieobecne w poprzednich Zeldach.

Wszelkie nowe informacje dotyczące obecności Nintendo na E3 będą zamieszczane w języku angielskim na stworzonej przez Nintendo of America stronie http://e3.nintendo.com. W języku polskim będą one publikowane na stronie www.nintendo.pl oraz na profilu polskiego dystrybutora Nintendo na Facebooku.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/