POKAŻ, ŻE CZUJESZ RYTM W RHYTHM PARADISE MEGAMIX NA NINTENDO 3DS

Przygotuj się na ostateczny test swojego wyczucia rytmu w grze Rhythm Paradise Megamix, która trafi wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS już 21 października. Gracze zdobywają punkty wybijając rytm z doskonałą precyzją w ponad setce gier rytmicznych. W każdej z nich znaleźć można wyjątkową melodię z historii Rhythm Paradise. W najnowszej odsłonie serii pojawi się też 30 zupełnie nowych gier rytmicznych.

Dobry rytm jest nagradzany monetami. Gracze mogą je wydać w kawiarni (Café) na dodatkowe gry rytmiczne niedostępne w trybie fabularnym, które pozwolą na pokazanie ich muzykalności na zupełnie nowe sposoby, jak również wspomnienia z ukończonych wyzwań. W kawiarni można również aktywować japoński tekst piosenek i ścieżki dźwiękowe we wszystkich grach, co umożliwia zmierzenie się z wyzwaniami w oryginalnej wersji językowej.

Monety można też wykorzystać w celu podjęcia starć ze strażnikami bram (Gatekeepers), którymi są Saffron, Saltwater i Paprika, uniemożliwiający przejście dalej do momentu podołania ich wyzwaniom. Każdy strażnik bramy prezentuje inny poziom wyzwania: próby Saffrona są łatwiejsze, ale kosztują więcej monet , z kolei próby Papriki są o wiele trudniejsze, ale za to tańsze. To od gracza zależy, czy chce spróbować pokonać swoje ograniczenia i zaoszczędzić trochę monet, czy też nie ryzykować i wydać więcej.

Jeśli którakolwiek z pierwszych gier rytmicznych okaże się dla gracza za trudna lub w przypadku chęci nauczenia się optymalnego rytmu, można skorzystać z wyświetlanego na ekranie dotykowymi samouczka, pokazującego nowicjuszom i łowcom rekordów, nad którymi momentami muszą popracować. W każdą grę rytmiczną można grać z wykorzystaniem przycisków lub ekranu dotykowego, dzięki czemu wszyscy młodzi muzycy mogą wybrać opcję, która najbardziej im odpowiada lub spróbować wiele razy grać w tę samą grę na różne sposoby.

Po doprowadzeniu swoich umiejętności do perfekcji, gracze mogą również zmierzyć się z innymi w trybie StreetPass Terrace lub połączyć siły z przyjaciółmi w ramach Challenge Landu. W StreetPass Terrace gracze rywalizują ze sobą o monety w tej samej grze rytmicznej. Gracze z większą płynnością będą o wiele trudniejszymi przeciwnikami.

Z kolei Challenge Land pozwala czterem graczom w lokalnym trybie wieloosobowym, również z wykorzystaniem Download Play, na zespołowe zmierzenie się z grami rytmicznymi. Gracze mogą już przed premierą gry zacząć szukać towarzyszy do swojego zespołu i pobrać darmowe demo z Nintendo eShop.

Obok gier rytmicznych znanych z Rhythm Paradise na Nintendo DS oraz Beat the Beat: Rhythm Paradise na Wii, w Rhythm Paradise Megamix znajdą się też gry ekskluzywne dla wydanego tylko w Japonii Rhythm Tengoku na konsolę Game Boy Advance, dzięki czemu europejscy gracze będą mogli doświadczyć ich po raz pierwszy. Wszystkie te powracające gry rytmiczne oraz nowe, stworzone specjalnie z myślą o tej nowej odsłonie serii na konsole z rodziny Nintendo 3DS, sprawią, że gra Rhythm Paradise Megamix stanie się ostatecznym wyzwaniem rytmicznym, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokaż, że czujesz rytm w ostatecznej kolekcji gier rytmicznych, Rhythm Paradise Megamix wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która będzie miała swoją premierę 21 października.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona gry Rhythm Paradise Megamix http://www.nintendo.co.uk/rhythmparadisemegamix

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Miiverse https://miiverse.nintendo.net/

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/