POWRÓĆ DO PRZESZŁOŚCI, ABY URATOWAĆ ŚWIAT W DRAGON QUEST VII: FRAGMENTS OF THE FORGOTTEN PAST

Auster i książę Kiefer opuszczają rodzinną wyspę w celu poznania nowych miejsc, jednak szybko muszą rozpocząć misję, w ramach której będą podróżować w czasie, aby uratować świat.  Ich przygody już 16 września trafią na konsole z rodziny Nintendo 3DS w grze DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past.

Debiutująca w Europie gra DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past to odmłodzona odsłona istniejącej od wielu lat serii RPG Dragon Quest. Została ona przebudowana od nowa w 3D i jest kolejnym świetnym RPG, obok Bravely Second™: End Layer i Fire Emblem Fates, które w tym roku zadebiutowało na konsolach z rodziny Nintendo 3DS.

Ta odnowiona przenośna wersja DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past rozpoczyna się, gdy dobrzy przyjaciele, Auster, książę Kiefer i Maribel wyruszają w podróż, mającą na celu sprawdzenie, czy na świecie istnieje coś jeszcze poza ich wyspą. Wkrótce trafiają na misję, podczas której podróżują w czasie i chronią dawno zapomniane cywilizacje, aby uratować świat. W tej ogromnej przygodzie kolekcjonowanie fragmentów tabliczek i składanie ich razem pozwala nieustraszonym bohaterom na podróże w nowe miejsca i do wcześniej odwiedzonych lochów w celu przywrócenia równowagi na świecie.

Auster, książę Kiefer i ich przyjaciele mogą być zyskiwać indywidualne cechy poprzez przypisanie im ponad 50 różnych powołań, dzięki czemu mogą specjalizować się w szerokiej gamie klas, umożliwiającym graczom przejęcie kontroli nad polem bitwy. Od wojownika, przez maga, aż do mistrza sztuk walki, każda specjalizacja przekłada się na wiele różnych nowych strategii do wykorzystania, z kolei specjalne przedmioty dadzą graczom dostęp do powołań, pozwalającym graczom na walkę jako potwory, takimi jak pamiętny śluzowaty wróg z serii Dragon Quest.

Podróżnicy będą mogli nie tylko walczyć jako potwory, ale też odkryć ponad 200 ich rodzajów, zaprzyjaźnić się z nimi i zebrać je, w celu stworzenia swojej własnej Łąki Potworów (Monster Meadow). Po tym jak wiele potworów na niej zamieszka, gracze będą mogli wysłać je na misje do specjalnych jaskiń, które nie mogą być odwiedzane przez ludzi, w celu znalezienia tabliczek  dających dostęp do nowych specjalnych lochów. Co więcej, gracze mogą połączyć się z Internetem w celu pobrania ekskluzywnych tabliczek, wskazujących drogę do dodatkowych lochów, w których kryją się niezwykle potężne potwory i rzadko spotykana broń.

Potwory mogą mieszkać nie tylko na Łące Potworów, ale również w Przystani (Haven) gracza. Zapraszanie ludzi i potworów napotkanych podczas podróży lub w specjalnych lochach, sprawi, że bohaterowie będą mogli po jakimś czasie wybudować nowe budowle w celu pielęgnowania cywilizacji i sprawienia, że ich wioska będzie idealnym miejscem do życia.

Powróć do przeszłości, aby uratować świat w grze DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która będzie miała swoją europejską premierę 16 września.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona gry DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past:

http://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-3DS/DRAGON-QUEST-VII-Fragments-of-the-Forgotten-Past-1114170.html

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/