POZNAJ KLASYCZNE HISTORIE POKÉMON INSPIROWANE GRĄ POKÉMON GO JUŻ 16 LISTOPADA 2018, KIEDY POKÉMON: LET’S GO, EEVEE! I POKÉMON: LET’S GO, PIKACHU! TRAFIĄ DO SPRZEDAŻY

Zabierz Pikachu lub Eevee na przygodę w regionie Kanto i przygotuj się na łapanie Pokémonów w sposób znany z Pokémon GO, kiedy to Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Pokémon: Let’s Go, Eevee! zadebiutują na Nintendo Switch 16 listopada 2018. Nowy zwiastun możesz już obejrzeć w serwisie YouTube.

Z ponad 300 milionami gier Pokémon sprzedanymi do tej pory na całym świecie oraz ponad 800 milionami pobrań Pokémon GO, fenomen Pokémonów, które przyszły do Europy w 1999 roku, będzie jeszcze silniejszy dzięki wprowadzeniu w ten piątek na rynek gier Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Pokémon: Let’s Go, Eevee! Te dwie nowe gry Pokémon są dostępne wyłącznie na Nintendo Switch, wyjątkowej konsoli domowej Nintendo, na której można grać gdziekolwiek, kiedykolwiek i z kimkolwiek. Do tej chwili na całym świecie sprzedano ponad 22 miliony konsol Nintendo Switch.

Gracze Pokémon GO będą mogli przenieść wybrane Pokémony złapane w prawdziwym świecie do gier Pokémon: Let’s Go, Pikachu! i Pokémon: Let’s Go, Eevee! łącząc swój smartfon z konsolą Nintendo Switch dzięki technologii Bluetooth.