Poznaj naturę i dzieła sztuki z darmową aktualizacją dla Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch

Nowe wydarzenia, odwiedzające postacie i nowe funkcje będą dostępne od 23  kwietnia.

21 kwietnia 2020 roku – Najnowsza bezpłatna aktualizacja Animal Crossing: New Horizons, już dostępna na Nintendo Switch, wprowadza do gry nowe sezonowe wydarzenia, zaprasza mieszkańców wyspy do odkrywania nowych odwiedzających ich twarzy, kwitnącej flory, różnych dzieł sztuki i rozbudowanego muzeum. Ta bezpłatna aktualizacja i kolejne w dalszej części roku dodadzą  do gry nowe doświadczenia, którymi gracze będą mogli cieszyć się przez długi czas.

Zwiastun Animal Crossing: New Horizons – Bezpłatna aktualizacja 23.04.20 (Nintendo Switch) zawiera przegląd nadchodzących nowych postaci, funkcji i limitowanych czasowo wydarzeń. Więcej szczegółów poniżej:

Leif’s Garden Shop

kochający przyrodę Leif regularnie odwiedza wyspy graczy, aby sprzedawać swój kwitnący asortyment liści, w tym krzewów i nasion kwiatów. Te elementy dekoracyjne pomogą uczynić każdy raj na wyspie trochę bardziej zielonym.

Jolly Redd’s Treasure Trawler

Po pobraniu darmowej aktualizacji, Jolly Redd czasami pojawia się w swojej łodzi, aby sprzedawać graczom dzieła sztuki i unikalne kolory mebli. Kolory mebli nie są dostępne w Nook’s Cranny. Podobnie jak w poprzednich grach Animal Crossing, gracze będą musieli dowiedzieć się, które dzieła sztuki są prawdziwe a które są podrobione.

Po zakupie prawdziwych dzieł sztuki gracze mogą przekazać je do muzeum wyspy, aby otworzyć galerię sztuki w której będą prezentowane wszystkie rodzaje podarowanych dzieł, od obrazów po rzeźby.

Dzień Natury (23 kwietnia – 4 maja)

W okresie Dnia Natury będą dostępne specjalne wyzwania Nook Miles, które koncentrują się na celach inspirowanych naturą, takich jak sadzenie drzew i podlewanie kwiatów.

May Day Tour (1 – 7 maja)

W pierwszym tygodniu maja gracze mogą skorzystać z jednorazowego biletu  lotniczego May Day i wybrać się na wycieczkę na wyspę, która wygląda inaczej niż zwykla wycieczka po tajemniczej wyspie.

Więcej informacji o Animal Crossing: New Horizons na: https://www.nintendo.pl/switch/index.php?page=animalcrossingnewhorizons.

Nowa, bezpłatna aktualizacja Animal Crossing: New Horizons przynosi różnorodność odwiedzających  postaci, nowe funkcje i wydarzenia.

 

Notatka dla edytorów:

* Wymagane połączenie internetowe podczas gry online i pobierania aktualizacji.