Premiera darmowego demo gry Princess Peach: Showtime! przygotowuje scenę dla przygody

Stań w świetle reflektorów jako Peach i uratuj Teatr Sparkle przed nikczemną Grape oraz Sour Bunch dzięki darmowej wersji demonstracyjnej gry Princess Peach: Showtime!, dostępnej do pobrania na konsolę Nintendo Switch w sklepie Nintendo eShop.

W tym bezpłatnym demo gry akcji dla jednego gracza zasmakuj transformacji w Szermierkę Peach i Cukierniczkę Peach. W pierwszej z tych roli wykonuj zamachy, zadawaj ciosy, rób uniki i kontratakuj, pokonując pełną akcji scenę. Następnie zmień się w Cukierniczkę Peach i przygotuj szereg pysznych deserów, aby zapobiec poważnemu kryzysowi słodkości na Festiwalu Słodyczy.

Każda z transformacji zapewnia Peach różne umiejętności, które będą jej potrzebne do jak najskuteczniejszego ratowania przedstawienia. Zapraszamy do obejrzenia nowego zwiastuna, A deep dive into Princess Peach: Showtime! (Nintendo Switch), który szczegółowo przedstawia różnorodność tych transformacji i podkreśla nowe informacje na temat gry – w tym opcje personalizacji stroju Peach i wstążki Stelli, a także bliższe spojrzenie na tematyczne gry, w których Peach będzie poruszać się podczas swojej przygody.

22 marca, wraz z premierą gry Princess Peach: Showtime!, będą dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych i w My Nintendo Store kontrolery Joy-Con w kolorze pastelowego różu.