ROZPAL W SOBIE OGIEŃ WALKI W ULTRA STREET FIGHTER II: THE FINAL CHALLENGERS

Przywróć dni chwały i przygotuj się na nowe wyzwania: kiedy chcesz i gdzie chcesz z grą Ultra Street Fighter II: The Final Challengers. Wydawcą gry jest firma Capcom, a dystrybuowana będzie przez Nintendo w krajach europejskich, Afryce Południowej i Australii. W tych regionach pojawi się w sklepach 26 maja na konsolę Nintendo Switch.

Switch_UltraStreetFighterII_WayOfTheHado_Hadoken1_UKV_LR

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers zabierze graczy tam, gdzie wszystko się zaczęło. Gracze będą mogli jednak grać w całkowicie nowy sposób, dzięki nowym opcjom sterowania, wielu trybom rozgrywki, grze online oraz zawarciu sterowania Lite dla nowicjuszy. Kiedy gracze włożą konsolę do stacji dokującej i wysuną z niej kontrolery Joy-Con, będą mogli walczyć o chwałę w swoim własnym salonie lub stworzyć drużynę i grać przeciwko komputerowi w trybie Buddy Battle. Ponieważ konsolę Nintendo Switch można zabrać ze sobą wszędzie, wojownicy mogą przetestować swoje umiejętności w kawiarniach, na dworcach lub w każdym innym miejscu, po prostu opierając konsolę na nóżce i podając kontroler Joy-Con przeciwnikowi.

Switch_UltraStreetFighterII_VegaVsAkuma_Hadoken1_Classic_UKV_LR

Oprócz 17 klasycznych postaci, które powrócą, aby wziąć udział w drugim turnieju World Warrior, do wachlarza bohaterów dołączą Violent Ken oraz Evil Ryu. Violent Ken, któremu mózg wyprał M. Bison oraz Evil Ryu, forma, którą przybrał Ryu po poddaniu się ciemności, są idealni dla graczy lubiących agresywny styl rozgrywki. Po wybraniu odpowiedniej postaci, gracze mogą cieszyć się szeregiem trybów:

  • W trybie Arcade pojedynczy gracz musi pokonać 12 wojowników w drodze do zostania mistrzem World Warrior
  • Przygotuj się na intensywne walki w kooperacji w trybie Buddy Battle, gdzie dwóch znajomych może wyprowadzać nowe ciosy oraz atakować przeciwników z dwóch stron
  • Graj lokalnie przeciwko znajomemu lub komputerowi w trybie Versus
  • Możesz walczyć online przeciwko najlepszym graczom z całego świata, zarówno w walkach rankingowych, jak i zwykłych
  • Odkurz stare umiejętności lub naucz się nowych w trybie treningowym przed podjęciem się kolejnego wyzwania
  • W całkowicie nowym trybie Way of the Hado gracze mogą walczyć z perspektywy pierwszej osoby i poczuć, jak to jest być Ryu. Używając sterowania ruchem do wyprowadzenia ciosów, gracze mogą walczyć przeciwko szeregom przeciwników dzięki ikonicznemu Shoryukenowi (pięści smoka), Tatsumaki Senpukyaku (kopnięciu huraganu) oraz super kuli ognia Ryu, Shinku Hadoken

Dla graczy nowych w serii Street Fighter, którzy szukają sposobu na wyrównaną walkę z osobami doświadczonymi, powstała opcja przełączania się między sterowaniem Lite a Pro. Sterowanie Lite pozwala graczom na wyprowadzenie specjalnych ataków lub kombosów, dotykając ekranu dotykowego lub wciskając jeden przycisk, podczas gdy tradycyjne sterowanie Pro oferuje klasyczne kombinacje przycisków zapisane w pamięci motorycznej gracza. Gra wspiera także kontroler Nintendo Switch Pro, dostępny w sprzedaży oddzielnie.

Switch_UltraStreetFighterII_Buddy_ViolentKen__EvilRyu_VictoryVsAkuma4_UKV_LR

Niezależnie od doświadczenia, wszyscy gracze mogą walczyć ze stylem, używając Colour Editor w celu wybrania schematu kolorów dla swojej ulubionej postaci, co zapewni jej perfekcyjny wygląd. Wejdź w opcje stylu i wybierz między nowoczesną grafiką HD lub klasycznym wyglądem, aby zobaczyć, jak wyglądała gra Street Fighter II zaraz po swojej premierze. Fani walki mogą ponownie przeżywać swoje ulubione lokalne pojedynki i pokazywać najlepsze kombosy przechodniom dzięki opcji replay. Zrób sobie przerwę od bijatyki i odwiedź galerię sztuki, w której znajdziesz 1400 szczegółowych ilustracji z serii Street Fighter, wybranych z niedostępnej już książki Street Fighter Artworks: Supremacy.

Switch_UltraStreetFighterII_WayOfTheHado_Shoryuken1_UKV_LR

Rozpal w sobie ogień walki w domu lub w drodze, kiedy Ultra Street Fighter II: The Final Challengers pojawi się na konsoli Nintendo Switch 26 maja.

 

Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

 
Więcej informacji – w języku angielskim: 

Strona internetowa ULTRA STREET FIGHTER II: The Final Challengers: www.nintendo.co.uk/usf2

Strona internetowa Nintendo Switch:  https://www.nintendo.co.uk/nintendoswitch

Nintendo Switch na Facebooku: https://www.facebook.com/NintendoSwitch

Nintendo Switch na Instagramie: https://www.instagram.com/nintendoswitchuk

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/