Sięgnij po różowe Nintendo 2DS Pink + White!

Kolorowa kombinacja ukaże się 16 maja wraz z grą Kirby:Triple Deluxe!

Zaczarowana historia o gigancie Dreamstalku i porwaniu króla rozpocznie się już 16 maja, kiedy na konsoli Nintendo 3DS ukaże się gra Kirby: Triple Deluxe. Nintendo zaproponowało różowo-białą konsolę Nintendo 2DS, którą fani będą mogli zabrać nawet w podróż.

Nintendo 2DS Pink + White ukazuje się w tym samym terminie co gra Kirby: Triple Deluxe, czyli 16 maja. Pojawieniu się tego wariantu konsoli będzie towarzyszyć również srebrne etui na Nintendo 2DS, które będzie można nabyć osobno.

10277457_878982592131552_1601105467380069299_n

Nintendo 2DS ukazało się w  październiku 2013 i zachowało wiele elementów konsoli Nintendo 3DS, wraz z intuicyjnymi kontrolerami, bezprzewodową łącznością, umożliwiając dostęp do lokalnego on-line multiplayera, czy e-shopu Nintendo. Korzystna cena umożliwi graczom skorzystanie z obszernego katalogu gier (we wszystkie gry Nintendo 3DS można zagrać na 2DS).

Idealnym dopełnieniem tej konsoli jest nowa gra: Kirby: Triple Deluxe, która zapewni graczom niesamowite przeżycia pełne wielobarwnych poziomów. Kirby, czyli szalona różowa kulka, zostanie wzbogacony o specjalne ulepszenia i kombinacje. Jego magiczną sprawnością będzie m.in „Hypernova“, którą zyskasz po odnalezieniu i zjedzeniu magicznego owoca. Dzięki ulepszonym umiejętnościam, Kirby będzie mógł pokonać te trudniejsze przeszkody, a nawet całe poziomy gry.

kirby

Dla graczy zostały przygotowane również  250 breloczków, bedących chlubą serii o Kirbim. Można się wymieniać breloczkami z przyjaciółmi za pomoca funkcji StreetPass. Nowy system w grze Dedede’s Drum Dash przedstawi Kirbiego w  całkiem nowym świetle. Kiedy będziesz królem Dedede, twoja gra zostanie ograniczona czasowo poziomami. Dla fanów gry  stworzono konkursowy tryb Kirby Fighters. Możesz go wypróbować w ramach singleplayera już w 4 graczy za pomocą funkcji Download Play. którą dysponują systemy z  konsol Nintendo 3DS (wymagana jest tylko 1 kopia gry).

Od 16 maja Nintendo 2DS będzie różowe! Kolorowy wariant Pink + White będzie dostępny tego samego dnia, co nowa przygoda o Kirbim. Gra ukaże się wyjątkowo na konsoli Nintendo 3DS. Zapraszamy do obejrzenia nowego trailera, w którym możecie zapoznać się z kolorową wersją Nintendo 2DS.