SPLATOON 2: SPECJALNE DEMO, DOSTĘPNE JUŻ DZISIAJ DO POBRANIA Z NINTENDO eSHOP, ZAWIERA SIEDMIODNIOWE DARMOWE CZŁONKOSTWO NINTENDO SWITCH ONLINE

Jeśli nie należysz do ok. 8 milionowej, rozsianej po całym świecie, grupy posiadaczy Splatoon 2 na Nintendo Switch, którzy już wskoczyli do kolorowej farbowej rozgrywki, Nintendo ma dla was coś, co pomoże wam się zdecydować. Od dzisiaj gracze mogą pobrać darmowe Splatoon 2: Special Demo z Nintendo eShop, aby przygotować się do wydarzenia online, zaczynającego się o 15:00 we wtorek, 19 marca, a trwającego aż do 14:59 w poniedziałek, 25 marca. Gracze mogą pobrać Splatoon 2: Special Demo już teraz, odwiedzając stronę .

W czasie trwania demo, gracze mogą wypróbować pojedynki 4-na-4 (Turf War), a także tryby Ranked Battle, Salmon Run oraz League Battle wraz z przyjaciółmi i innymi graczami online, którzy posiadają pełną wersję gry. Zalejcie kolorowym tuszem planszę wraz ze swoją drużyną, dostosujcie swój wygląd dzięki szeregowi różnych broni i akcesoriów, i chluśnijcie na swoich przeciwników tuszowym szaleństwem. Gracze nie tylko będą mieli szansę pokolorować swoje serca tuszem w czasie trwania demo, ale dostaną również e-mail z kodem do Nintendo eShop, aktywującym siedmiodniowy darmowy dostęp do Nintendo Switch Online. Wystarczy tylko pobrać demo. Gracze mogą użyć kodu nawet jeśli już korzystali z wcześniejszych darmowych usług.

Gracze, którzy chcą nabyć pełną wersję gry, dostaną 33% zniżki, jeśli kupią ją poprzez Nintendo eShop w czasie trwania demo, a osoby chcące zakupić Jako bonus, gracze będą mogli przenieść niektóre swoje demo osiągnięcia do pełnej wersji gry.

Graczy, którzy szukają większych wyzwań, ucieszy możliwość dołączenia do czwartego Splatoon 2 Community Cup, który odbędzie się w niedzielę, 24 marca. Odwiedzając stronę Splatoon 2 tournaments, gracze mogą w łatwy sposób stworzyć własne drużyny, zrekrutować nowych członków i dołączyć do typowych turniejów online – dla zabawy lub dla chwały! Gracze, którzy nie mają drużyny, mogą zalogować się i wybrać sekcję “Find a Team”, aby połączyć siły z podobnymi solo graczami.

9 i 10 marca w Paryżu odbyły się finały Splatoon 2 European Championship. Po miesiącach profesjonalnej gry w Splatoon 2, 12 najlepszych drużyn z całej Europy zmierzyło się w decydującej rozgrywce o tytuł mistrza. W emocjonującym finale pomiędzy lokalnym Alliance Rogue a europejskimi mistrzami BackSquids, tytuł zdobyła strona francuska, odbijając w ten sposób swoją przegraną z niemiecką drużyną w półfinale zeszłorocznego turnieju. Aby odrobić straty, odwiedźcie Splatoon 2 European Championship semi-finals and final na kanale Nintendo UK YouTube.

Splatoon 2: Special Demo można pobrać od dzisiaj z Nintendo eShop. Po pobraniu demo gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu online od 15:00 we wtorek, 19 marca, do 14:59 w poniedziałek, 25 marca, otrzymają także e-mail z kodem do Nintendo eShop, aktywującym siedmiodniowe darmowe członkostwo Nintendo Switch Online. Gracze, którzy zakupią pełną werjsę gry na Nintendo eShop przed niedzielą, 31 marca, otrzymają 33% zniżki, natomiast nabywcy Splatoon™ 2 + Octo Expansion otrzymają 25% zniżki.