SUPER MARIO ODYSSEY ORAZ METROID: SAMUS RETURNS NA ŻYWO PODCZAS GAMESCOMU

Na stoisku Nintendo podczas tegorocznego pokazu gamesom w Kolonii (Niemcy) pojawią się największe premiery tego roku na Nintendo Switch oraz rodzinę konsol 3DS. Fani z całego świata będą mogli zobaczyć nadchodzące tytuły podczas anglojęzycznych prezentacji, które będą odbywały się przez cały tydzień. Wszystkie obejrzeć będzie można na kanale YouTube Nintendo of Europe oraz stronie internetowej Nintendo of Europe.

W środę 23 sierpnia o godzinie 15:00 fani zobaczą nowe fragmenty Super Mario Odyssey i posłuchają co ma do powiedzenia twórca gry, Yoshiaki Koizumi przed jej premierą 27 października. Podczas wydarzenia na stoisku fani będą mogli zagrać na mapach Metro Kingdom oraz Sand Kingdom.

Następnie, w czwartek 24 sierpnia o 12:00 w południe na ekranach pojawi się Metroid: Samus Returns z komentarzem twórcy Yoshio Sakamoto oraz kreatywnego dyrektora Mercury Team José Luis Márqueza, którzy opowiedzą o nadchodzącej przygodzie Samus Aran. Oprócz gry 15 września wydana zostania specjalna pomarańczowa edycja konsoli New Nintendo 3DS XL Samus Edition z wizerunkiem międzygalaktycznej łowczyni głów.

RED_MSR_Edition_PS_EUB

Oprócz prezentacji deweloperów odbędą się również prezentacje na żywo, w których eksperci z Nintendo of Europe opowiedzą o zapowiedzianych wcześniej tytułach na Nintendo Switch oraz Nintendo 3DS takich jak Fire Emblem Warriors czy Xenoblade Chronicles 2. Pełen plan pokazów pojawi się w nadchodzących tygodniach.

Wszystkie streamy w języku angielskim obejrzeć będzie można na kanale YouTube Nintendo of Europe oraz stronie internetowej Nintendo of Europe.

Fani, którzy odwiedzą stoisko Nintendo w Hali 9 będą mogli zagrać w szereg gier na Nintendo Switch oraz Nintendo 3DS. Na Nintendo Switch dostępne będą: Super Mario Odyssey, Pokkén Tournament DX, Fire Emblem Warriors, Mario + Rabbids® Kingdom Battle, oraz wydane niedawno ARMS i Splatoon 2. Na Nintendo 3DS zagrać będzie można w Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions, Monster Hunter Stories™ oraz po raz pierwszy w Europie w Metroid: Samus Returns.

Fani z całego świata mogą doświadczyć atmosfery gamescomu dzięki specjalnym prezentacjom deweloperów o Super Mario Odyssey and Metroid: Samus Returns, które będą nadawane na żywo. 

Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl