Tomodachi Life

TOMODACHI_LIFE_logo_RGB_1

Pozbądź się wszystkich możliwych wyobrażeń na temat świata! Pora na nowe życie!

6 czerwca odwiedź nadzwyczajny świat gry Tomodachi Life, która ukaże się na konsolę Nintendo 3DS.
Stwórz tętniącą życiem i fantazją grupę przyjaciół, rodzinę lub wasze ulubione postaci z telewizji, filmu i sportu. Prawdziwe więzi i emocje rozwiną wasze wirtualne życie, które będzie się przeplatać różnorakimi sytuacjami, intrygami oraz zupełnie zaskakującymi zdarzeniami.

“Tomodachi” pochłonęło już Japonię, gdzie sprzedano ponad  5,5 miliona gier*. Jeśli chcesz obejrzeć cały film Nintendo Direct, kliknij na link: http://www.nintendo.co.uk/nintendodirect

W języku japońskim słowo „Tomodachi”  oznacza kolegę. Kiedy już stworzysz swoje postaci Mii, natychmiast poznasz ich wyjątkowe zdolności wokalne np. na  występach. Nigdy jednak nie będziesz mógł przewidzieć, czym będą się zajmować.             Po raz pierwszy postaci Mii  będą się zachowywać tak jak Ty i będą tworzyć sytuacje, które sam zaproponujesz. Możesz  się stać słynnym mówcą i na żywo będziesz kręcił najbardziej popularne reportaże. Twoja mama natomiast będzie gwiazdą na scenie i zaśpiewa kilka heavy-metalowych kawałków.  Najlepsze jest to, że możesz prowadzić dokumentację tych niesamowitych chwil, by móc się nimi dzielić z kolejnymi generacjami oraz ze swoimi przyjaciółmi za pomocą usługi Nintendo 3DS Image Share

CTRP_EC6_illu01_R_ad_1-1024x682

Historię gry Tomodachi Life wzbogacają zupełnie nowe postaci. Rozwiązuj problemy postaci i pomóż im we wszystkim, czego będą potrzebować.

O aktualnościach więcej na: http://nintendo.co.uk/tomodachi. Gra będzie dostępna na konsole Nintendo 3DS i Nintendo 2DS w sklepach stacjonarnych oraz w e-shopie Nintendo.

 

*Liczba sprzedaży wersji Nintendo DS (3,76m) i wersji  Nintendo 3DS (1,82m) pod koniec 2013 r.