URATUJ SCHOROWANYCH OBYWATELI W THE STRETCHERS, DOSTĘPNYM JUŻ TERAZ NA NINTENDO eSHOP NA NINTENDO SWITCH

The Stretchers, to komedialna gra kooperacyjna rozwinięta przez Tarsier Studios i opublikowana przez Nintendo, która jest już dostępna do pobrania na Nintendo eShop na Nintendo Switch. Gracze wcielają się w role dwóch medyków, dzieląc się kontrolerami Joy-Con z przyjacielem lub mogą w pojedynkę uratować schorowanych obywateli, znanych jako Dizzies, na przeróżne zwariowane sposoby. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce w  na kanale Youtube Nintendo UK.

Aby uratować Dizzies, gracze muszą dojechać karetką na miejsce, gdzie rozpocznie się chaos: przebijaj się przez ściany, szybuj w przestworzach i zmierz się z różnymi szalonymi grozami po drodze. Kiedy dojedziecie na miejsce, będziecie musieli grać w kooperacji, aby zgromadzić Dizzies na noszach (lub ciągnąć ich za kończyny) i zaprowadzić z powrotem do bezpiecznej karetki, unikając pułapek i rozwiązując zagadki po drodze. Możecie przesuwać meble, aby blokować lasery, rozwalać ściany ogromnymi kulami i więcej. W końcu, po kolejnej wyczerpującej akcji Dizzies mogą rozpocząć leczenie, w sam raz przed kolejnym wezwaniem!

Gracze mogą dać Joy-Con przyjacielowi, by wspólnie unikać pułapek, znajdować bonusowe skarby i rozwiązywać zagadki, wszystko to podczas pomagania najbardziej potrzebującym. Solowi gracze też sobie poradzą, sterując obydwoma medykami jednocześnie.

Poza ratowaniem skołowanych obywateli w potrzebie, gra oferuje kilka misji pobocznych, które obejmują wycinkę drzew, budowanie ramp, wyburzanie kamieni za pomocą fajerwerków, a nawet grę w chowanego.

 

The Stretchers, zabawna kooperacyjna gra zagadkowa stworzona przez Tarsier Studios i wydana przez Nintendo, jest już dostępna do pobrania na Nintendo eShop na Nintendo Switch. Gracze mogą wcielić się w role dwóch medyków, dzieląc się kontrolerami Joy-Con z przyjacielem lub w wyruszyć w pojedynkę na ratunek obywatelom w potrzebie, znanym jako Dizzies, podczas rozwiązywania zagadek i jazdy przez całą długość mapy w karetce.