W TE ŚWIĘTA PODZIEL SIĘ ZABAWĄ Z INNYMI DZIĘKI RODZINIE KONSOL NINTENDO 3DS

W te święta podaruj swoim dzieciom dar zabawy z rodziną konsol Nintendo 3DS. Dzięki niedawnym premierom Pokémon Sun oraz Pokémon Moon, a także zaktualizowanej wersji Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo, wachlarz gier na Nintendo 3DS znowu się powiększył. Biblioteka tytułów jest tak duża, że niezależnie od tego czy wybiorą epicką przygodę, zabawę z modą czy po prostu będą chciały zawrzeć nowe znajomości, w tym sezonie świątecznym dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. W rodzinie Nintendo 3DS znajduje się także konsola Nintendo 2DS, która odtwarza wszystkie gry Nintendo 3DS w 2D, dzięki czemu jest idealna dla młodszych graczy.

Niezależnie od tego, czy są nowi w świecie Pokémon, czy mają już trenerskie doświadczenie, młodzi odkrywcy pokochają podróże po regionie Alola w Pokémon Sun oraz Pokémon Moon. Podczas swojej przygody trenerzy odkryją nowe Pokemony ekskluzywne dla regionu Alola, a także wybrane stworki z regionu Kanto, których wygląd i zdolności zmieniły się przez unikalne środowisko tego regionu. Korzystając z nowych elementów rozgrywki, takich jak Z-Moves, gracze muszą udowodnić swoją wartość, przechodząc test każdej wyspy (Island Trials), pokonując totemiczne Pokémony (Totem Pokémon) oraz kładąc kres nikczemnym planom Team Skull.

Ci, którzy pragną zwiedzać nowe lądy, ale jednocześnie chcą czegoś spokojniejszego, mogą uciec w cichy świat zabawy i przyjaźni w Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo. W tej grze gracze przeprowadzą się do nowego miasta, gdzie mogą się zrelaksować i zawrzeć znajomości z jego mieszkańcami w swoim własnym tempie. Po zadomowieniu się w swoim mieście, możemy zostać burmistrzem i zjednoczyć się ze zwierzęcymi sąsiadami, aby ulepszyć nasze otoczenie nowymi mostami, fontannami i innymi rzeczami. Łowienie, łapanie robaków i dekorowanie domu to tylko niektóre dostępne relaksujące formy aktywności, a po upływie jakiegoś czasu i zmianie pór roku, gracze mogą cieszyć się nowymi opcjami i konkursami, a także dodać więcej ryb, robaków i skamielin do swojej kolekcji. Wraz z nową aktualizacją Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo kolekcjonerzy mogą wykorzystać swój wachlarz figurek amiibo Animal Crossing oraz kart amiibo, aby przywołać nowe postaci do całkowicie nowego pola kempingowego. Zakosztuj relaksującego życia, które czeka na graczy, odwiedzając stronę internetową Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo.

Czy dzieje się coś dziwnego, czego nie potrafisz do końca wyjaśnić? Prawdopodobnie w pobliżu znajduje się Yo-kai! W YO-KAI WATCH®  wschodzący poszukiwacze przygód wezmą pod lupę dziwne zdarzenia w miasteczku Springdale, gdzie setki niewidzialnych, psotliwych Yo-kaiów stoi za wieloma problemami, z którymi mierzą się lokalni mieszkańcy. Dzięki niezwykłemu zegarkowi Yo-kai (Yo-kai Watch), który pokazuje ukryte Yo-kaie, gracze mogą  odkryć i zaprzyjaźnić się z unikalnymi, zabawnymi duszkami, aby ochronić miasto przed tajemniczą mocą. Do kupienia jest zestaw Nintendo 2DS + YO-KAI WATCH®, składający się z niebieskiej konsoli Nintendo 2DS oraz już zainstalowanej cyfrowej kopii gry.

W tym roku do kupienia dostępnych jest wiele świetnych tytułów dla młodszych graczy, a w tym:

  • Odkrywaj nowe światy: Ludzie szukający magicznych przygód oraz relaksu mogą przeprowadzić się do niezwykłego królestwa Castleton i żyć wraz ze znanymi postaciami Disneya w Disney Magical World 2. Zarówno w Castleton, jak i w światach z nim połączonych, gracze mogą cieszyć się wieloma aktywnościami, takimi jak: tworzenie przedmiotów do ozdoby nowego domu, uprawianie ziemi z Kubusiem Puchatkiem czy ucieczka od mrozów zimy z Lilo i Stitchem. Osoby pragnące mocniejszych wrażeń będą mogły wykonać także przerażające zadania w wielu tematycznych światach z filmów Disneya, włączając w to Krainę Lodu, Alicję w Krainie Czarów, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków oraz Małą Syrenkę. Młodzi przedsiębiorcy mogą także zarządzać swoją własną kawiarnią oraz dostosować ją do swoich upodobań, decydując o wszystkim od dekoracji przez stroje obsługi aż po muzykę w tle.
  • Przyciągnij uwagę swoim strojem: Osoby interesujące się modą mogą rozpocząć swoją karierę w Nintendo Presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward. Aby zdobyć reputację i wspiąć się na szczyt świata mody, gracze muszą zarządzać swoim butikiem i wybierać idealne zestawy dla swoich klientów spośród tysięcy ubrań i akcesoriów. Oprócz zarządzania, na graczy czekają cztery dodatkowe profesje, które dopełniają wizerunek świata mody: fryzjer, makijażysta, projektant mody oraz model. Do kupienia dostępny jest zestaw Nintendo 2DS + Nintendo presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward, który zawiera różowo-białą konsolę Nintendo 2DS z zainstalowaną już cyfrową kopią gry. 
  • Żywy pluszowy miś!: Małe dzieci nauczą się zawierać znajomości i będą dobrze bawiły się z Teddy Together. Teddy poprowadzi ich przez wiele zabawnych aktywności, w których będą ćwiczyły czytanie, literowanie oraz zdolności interpersonalne.

Darmowe wersje demonstracyjne wielu gier, włączając w to YO-KAI WATCH®, Nintendo presents: New Style Boutique 2 – Fashion Forward oraz Pokémon Sun i Pokémon Moon Special Demo, są dostępne do pobrania w Nintendo eShop, gdzie na każdym urządzeniu z rodziny konsol Nintendo 3DS gracz może uzyskać dostęp do dużej ilości gier oraz wersji testowych*.

3DS Disney Magical World 22956529565

Oprócz bogatej biblioteki tytułów dostępnych na rodzinie konsol Nintendo 3DS, dzieci mogą cieszyć się także swoimi ulubionymi animowanymi programami dzięki , który pozwala użytkownikom posiadającym Nintendo Network ID na oglądanie szerokiego wachlarza kreskówek dzięki bezprzewodowemu połączeniu internetowemu**. Dostępne programy to między innymi: include Inazuma Eleven, Pokémon: Indigo League, Pokémon Advanced, Pokémon Advanced Challenge oraz Kirby! Right Back at Ya!.

3DS New Style Boutique 2 - Fashion Forward2430824308

Jeszcze więcej zabawy dla młodszych graczy znajdziecie w odświeżonym Nintendo’s Kids Club, napakowanym różnymi aktywnościami dla dzieci, takimi jak mini-gry, komiksy oraz filmy. Jeszcze więcej zadań dla młodszych dostępnych jest offline! Przykładowo, mogą oni pokolorować swoje ulubione postaci, wydrukować model origami Star Fox Arwing lub nawet wyciąć swoje własne przebrania Mario lub Luigiego.

3DS Teddy Together2829228292

Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą cieszyć się w te święta bogatą biblioteką tytułów na rodzinę konsol Nintendo 3DS, wliczając w to Pokémon Sun i Pokémon Moon, Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo oraz YO-KAI WATCH®.

* Wymagane bezprzewodowe połączenie internetowe. Wymagana rejestracja Nintendo Network ID oraz akceptacja regulaminu i polityki prywatności.

** Wymagane połączenie internetowe podczas grania. Wymagana rejestracja Nintendo Network ID oraz akceptacja regulaminu i polityki prywatności.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl 

Więcej informacji w języku angielskim:

Poradnik Nintendo dla rodziców: http://www.nintendo.co.uk/parents

Strona internetowa Nintendo 3DS: http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Super Mario: http://nintendo.co.uk/mario

Strona internetowa Pokémon: http://nintendo.co.uk/Pokémon

Strona internetowa Animal Crossing: http://animalcrossing.co.uk

Strona internetowa Kirby: http://nintendo.co.uk/kirby 

YO-KAI WATCH® na Twitterze: https://twitter.com/yokai_watch_uk

YO-KAI WATCH® on Facebooku: https://www.facebook.com/YokaiWatchEuropeOfficial

Strona internetowa YO-KAI WATCH® : http://www.nintendo.co.uk/yokaiwatch

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Isabelle from Animal Crossing na Twitterze: https://twitter.com/AC_Isabelle

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Animal Crossing na Facebooku: https://www.facebook.com/AnimalCrossing

Super Mario na Facebooku: https://www.facebook.com/SuperMario

New Style Boutique na Facebooku: https://www.facebook.com/NewStyleBoutiqueUK

amiibo UK na Facebooku: https://www.facebook.com/amiiboUK

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe on Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/