WSTĄP DO RODZINNEGO ŚWIATA NINTENDO LABO: VR KIT, JUŻ 12 KWIETNIA

Zwalczanie kosmitów, karmienie hipopotamów, malowanie jako słoń, szybowanie na grzbiecie ptaka i wiele więcej różnych zabaw i rodzinnych przeżyć w wirtualnej rzeczywistości czeka cię z Nintendo Labo: VR Kit – w sprzedaży od 12 kwietnia, wyłącznie na Nintendo Switch. Sprawdź, co zawiera, w zwiastunie Nintendo Labo: VR Kit – Launch na oficjalnym kanale Nintendo YouTube.

Łącząc fizyczny i cyfrowy system gry Nintendo Labo z podstawową technologią VR, Nintendo Labo: VR Kit przedstawia wirtualną rzeczywistość w wyjątkowej i przystępnej formie dla dzieci i rodzin. Po stworzeniu różnych projektów Toy-Con – takich jak Toy-Con Blaster, Toy-Con Elephant i Toy-Con Wind Pedal – z dołączonych materiałów i pomocą interaktywnych instrukcji w oprogramowaniu na Nintendo Switch, użytkownik może grać w rozmaite, łatwe gry VR, łącząc swoje projekty z Nintendo Switch i parą kontrolerów Joy-Con. Wiele z projektów Toy-Con zapewnia realne odczucia, na przykład podmuch powietrza z Toy-Con Wind Pedal lub zadowalające „kliknięcie” Toy-Con Blaster, by jeszcze bardziej urozmaicić przeżycie VR. Może również stworzyć własne mikroskopijne gry VR, dzięki dołączonym narzędziom do programowania w Toy-Con Garage oraz Toy-Con Garage VR.

 

VR, którym dzielisz się z przyjaciółmi i rodziną

Wszystkie gry w Nintendo Labo: VR Kit są zaprojektowane tak, aby można się było nimi dzielić, aby były zabawne i towarzyskie. Wymieniając się, wszyscy obecni mogą oglądać i cieszyć się reakcjami innych oraz dołączyć do zabawy. Niektóre gry nawet pozwalają graczom, którzy nie mają na sobie Toy-Con VR Goggles na uczestnictwo w przeżyciu na ekranie. Na przykład, kiedy jeden gracz odkrywa wirtualny ocean i robi zdjęcia dzięki Toy-Con Camera, inna osoba może założyć Toy-Con Snorkel i stanąc przed aparatem, sprawiając, że ryba z wyłupiastymi oczami szybko przepłynie przed oczami gracza.

Dwa narzędzia do programowania są zawarte w oprogramowaniu Nintendo Labo: VR Kit. Toy-Con Garage to narzędzie, które pojawiło się w poprzednich zestawach, a teraz wraca, dostosowane do obecnych projektów Toy-Con. Toy-Con Garage VR to nowe narzędzie, które pozwala graczom na tworzenie własnych gier VR. Toy-Con Garage VR jest w zasadzie narzędziem, dzięki któremu programatorzy stworzyli wszystko w VR Plaza, gdzie czeka ponad 60 mikroskopijnych gier. Łatwo jest spojrzeć w głąb procesu, w którym programatorzy rozwijali wszystko w VR Plaza. Możesz użyć zdobytą wiedzę, żeby zbudować coś od początku, a nawet otworzyć gry z VR Plaza w Toy-Con Garage VR i wykorzystać je jako punkt startowy.

 

Różne sposoby na rozpoczęcie przygody z Labo

Dwie podstawowe konfiguracje Nintendo Labo: VR Kit są dostępne w sprzedaży od 12 kwietnia – jedna zawierająca wszystkie projekty Toy-Con i druga, która zawiera tylko niektóre z nich, na dobry początek:

  • Nintendo Labo: VR Kit: Kompletny zestaw Nintendo Labo: VR, z oprogramowaniem na Nintendo Switch i materiałami do zbudowania wszystkich sześciu projektów Toy-Con – Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal oraz Toy-Con Elephant – a także Screen Holder i Safety Cap. To dobra opcja dla dzieci i rodzin, które chcą zanurzyć się w pełni w wirtualnej rzeczywistości.
  • Nintendo Labo: VR Kit – Starter Set + Blaster: Starter Set zawiera oprogramowanie na Nintendo Switch, oraz wszystkie elementy do zbudowania Toy-Con VR Goggles i Toy-Con Blaster, a także Screen Holder i Safety Cap. Starter Set jest świetnym wstępem do świata Nintendo Labo VR.

Gracze, którzy posiadają Starter Set mogą nabyć następujące opcjonalne zestawy rozszerzające, żeby wzbogacić swoje doświadczenia:

  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1**: Expansion Set 1 zawiera elementy potrzebne do zbudowania Toy-Con Elephant oraz Toy-Con Camera.
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2**: Expansion Set 2 zawiera elementy potrzebne do zbudowania Toy-Con Wind Pedal i Toy-Con Bird.

 

Dodatkowe przygody VR z Mario i Linkiem

Już niedługo Toy-Con VR Goggles z Nintendo Labo: VR Kit pozwolą graczom na doświadczenie dwóch najpopularniejszych gier na Nintendo Switch w zupełnie nowy sposób. 26 kwietnia darmowe aktualizacje dla Super Mario Odyssey oraz The Legend of Zelda: Breath of the Wild wniosą kompatybilność z Nintendo Labo: VR Kit, dając posiadaczom oprogramowania łatwy i zabawny bonus. W Super Mario Odyssey możesz grać w trzy nowe mini-misje, by spełnić rozmaite zadania w trzech znanych Królestwach. Możesz też przeżyć przygodę w The Legend of Zelda: Breath of the Wild jak nigdy wcześniej, odkrywając ogromny świat Hyrule w VR. Obejrzyj zwiastun Super Mario Odyssey & The Legend of Zelda: Breath of the Wild – VR, Nintendo Labo style! na oficjalnym kanale Nintendo YouTube.