Wypróbuj grę i wskocz prosto do świata YO-KAI WATCH®, pobierając darmowe demo z Nintendo eShop

YO-KAI WATCH® w ciągu mniej niż dwóch lat stało się jedną z najpopularniejszych marek w Japonii, w której skład wchodzi seria gier wyłącznie na Nintendo 3DS, popularny serial animowany oraz linie zabawek. Ta długo wyczekiwana japońska seria zacznie podbijać Stary Kontynent już 29 kwietnia 2016 roku, kiedy odbędzie się europejska premiera gry YO-KAI WATCH®.

Gra YO-KAI WATCH® , stworzona specjalnie na konsole z rodziny Nintendo 3DS przez japońskich twórców z  LEVEL-5, Inc., odpowiedzialnych za postanie hitów, takich jak Professor Layton czy Inazuma Eleven,  przeniesie graczy do  miasta Springdale, pełnego sklepów, parków, tętniących życiem ulic i cichych lasów, gdzie będą musieli odnaleźć tajemnicze Yo-kai , które sprawiają problemy okolicznym mieszkańcom, i zaprzyjaźnić się z nimi. Gry YO-KAI WATCH® o czasem słodkich, czasem strasznych i zazwyczaj psotnych Yo-kai, które są niewidoczne dla ludzi, łącza ze sobą ciekawe postaci, setki misji oraz wyjątkowy angażujący system walk, dzięki czemu każdy będzie mógł się przy nich świetnie bawić.

Na świecie sprzedano już ponad 10 milionów egzemplarzy gier  YO-KAI WATCH® na konsole z  rodziny Nintendo 3DS, a to nie jedyny sposób na zabawę z Yo-kai – już wkrótce w sklepach pojawią się zabawki związane z serią, a w maju będzie miała premiera popularnego serialu animowanego na antenie polskiego Cartoon Network. Fani z całej Europy, ciekawi co na nich czeka w pierwszej grze, mogą pobrać darmowe demo YO-KAI WATCH®, które jest już dostępne w Nintendo eShop konsol z rodziny Nintendo 3DS. Dzięki niemu będą mieli okazję na własnej skórze przekonać się jak to jest przeżywać przygody w świecie YO-KAI WATCH®, poznają pewną część tętniącego życiem Springdale, podejmą się wielu misji z początku gry, zaprzyjaźnią z Yo-kai i wykorzystają ekran dotykowy, aby wypróbować wyjątkowy system walk.

Jeśli ktoś nagle staje się głodny, wydaje zbyt dużo pieniędzy lub przypadkiem mówi coś niemiłego, bardzo prawdopodobne, że stoi za tym psotny Yo-kai, który kryje się gdzieś w okolicy. Te urocze, zabawne, ale też sprawiające problemy Yo-kai, które można znaleźć w całym Springdale, trafią do Europy już 29 kwietnia w grze YO-KAI WATCH®  na konsole z rodziny Nintendo 3DS.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/