WYPRÓBUJ NOWY TYP GRY PRZYGODOWEJ Z RING FIT ADVENTURE NA NINTENDO SWITCH

Nadszedł czas na cudowną przygodę w rozległym świecie, wypełnionym wyzwaniami, potężnymi przeciwnikami i wrogimi (i umięśnionymi!) czarnymi charakterami. Jednak urok tej przygody spoczywa w tym, że gracze poruszają się przez świat gry i pokonują nieprzyjaciół dzięki ruchom opartym na różnych prawdziwych ćwiczeniach, dzięki dwóm dołączonym akcesoriom, które reagują na rzeczywiste ruchy gracza. Ring Fit Adventure na Nintendo Switch wejdzie do sprzedaży 18 października. Dwa nowe akcesoria – Ring-Con i Leg Strap – działają z kontrolerami Joy-Con i pozwalają na przeniesienie prawdziwych ruchów i ćwiczeń graczy, takich jak trucht w miejscu, przysiady i zaciskanie and głową w potężne ruchy w grze.

W głównym trybie gry, Adventure mode, gracze podróżują przez niezliczone kolorowe światy z jednym celem – pokonać złe smoki, Dragaux. Przechodząc przez poszczególne poziomy, gracze mogą pokonywać przeciwników dzięki ćwiczeniom, używając ramion, nóg i centrum, by zyskać punkty za doświadczenie i zebrać składniki do smoothies, które wspierają ich w podróży. Pomiędzy pojedynkami gracze mogą nawet wypróbować pewne nietypowe metody transportu, takie jak napędzane przysiadami wyrzutnie, paddleboardy, które reagują na obroty i inne pojazdy, które pracują dzięki sile prawdziwych ćwiczeń.

Poza główną przygodą, tryb Quick Play to świetny sposób na zabawę z Ring Fit Adventure w mniejszych ilościach, pozwalający graczom na wskakiwanie i wyskakiwanie z gry. To pozwala na zabawę na różne sposoby, np. z rodziną i przyjaciółmi w różnych minigrach. Te minigry pokrywają szeroką skalę aktywności, od rozwalania pudełek podmuchami powietrza, wytwarzanymi dzięki ściskaniu Ring-Con, aż po tworzenie ceramiki poprzez wykonywanie przysiadów. Gra oferuje również online drabinki – leaderboards*, aby gracze mogli porównywać swoje wyniki z przyjaciółmi ze swojej listy Nintendo Switch friends!

Inne tryby, takie jak Simple i Sets, oferują dodatkowe sposoby na trening. “Simple” pozwala graczom na wybranie ćwiczeń, które ich interesują, i wykonywanie każdego osobno. Najlepsze wyniki są zapisywane, więc gracze mogą kontrolować swój własny postęp. “Sets” oferuje sekwencje różnych ćwiczeń na poszczególne partie ciała. Ten tryb pozwala graczom na skupienie się na grupie mięśni, na której im zależy, np. nogach, ramionach, dolnej części ciała i centrum.

Przed rozpoczęciem sesji Ring Fit Adventure, gracze będą musieli umieścić lewy Joy-Con w Leg-Strap i założyć go na lewe udo. Ring-Con, który trzyma prawy Joy-Con, trzyma się obiema rękami. Ring-Con to elastyczne urządzenie elektryczne, które daje opór i wykorzystuje Joy-Con, by rejestrować ruchy gracza. Ring Fit Adventure może być dostosowany do każdego poziomu zaawansowania, więc nawet jeśli gracze nie mają doświadczenia z fitnessem, mogą kiedykolwiek zmienić intensywność ćwiczeń tak, by im odpowiadała. To pozwala graczom kontynuować grę codziennie na poziomie, który jest dla nich najodpowiedniejszy.

Zabawna forma Ring Fit Adventure motywuje graczy do regularnych ćwiczeń, kiedy kontynuują swoją podróż i wspinają się na wyższy poziom ze swoją postacią w grze. A z mocą Nintendo Switch, grę można zabrać wszędzie, pozwalając graczom na trening w najwygodniejszym czasie.

Z użyciem wyjątkowego Multitask mode, gracze mogą nawet wykorzystać Ring-Con accessory z dołączonym kontrolerem Joy-Con bez konsoli Nintendo Switch. W pracy lub podczas oglądania telewizji, gracze mogą zaciskać i rozciągać Ring-Con, aby zyskać bonusowe doświadczenie. Potem gracze mogą zsynchronizować Ring-Con z Ring Fit Adventure i przenieść zgromadzone zaciski i rozciągnięcia do bonusów, takich jak doświadczenie i gadżety dla postaci w grze.

Ring Fit Adventure jest w sprzedaży w sklepach i zawiera kartridż, Ring-Con i Leg Strap. Więcej informacji o grze na https://nintendo.co.uk/ringfitadventure