WYRUSZ W TAJEMNICZĄ PODRÓŻ Z LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: KATRIELLE AND THE MILLIONAIRES’ CONSPIRACY

Dziesięć lat po pojawieniu się Profesora Laytona nadszedł czas na przejęcie rodzinnego biznesu rozwiązywania tajemnic przez jego córkę Katrielle w nowej grze LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy na Nintendo 3DS, która swoją premierę w Europie miała w tym tygodniu. Jeśli chcecie zobaczyć tę nową zagadkową przygodę, sprawdźcie najnowszy zwiastun LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy.

Zagadki, które zmuszą wasze mózgi do wysiłku, intuitywna rozgrywka przy użyciu ekranu dotykowego, czarująco tajemnicza atmosfera, którą znają i kochają fani serii, powrócą, ale przygotujcie się na spotkanie z nowymi bohaterami i wyruszenie na świeżą, ekscytującą przygodę. Ponieważ nikt nie wie, gdzie znajduje się słynny Profesor, jego córka Katrielle przejmuje pałeczkę i otwiera swoją własną agencję detektywistyczną, wyruszając w podróż w celu zostania rozpoznawalnym detektywem w ruchliwym, wiktoriańskim Londynie. Do Katrielle dołączy nowy zespół: Ernest Greeves, młody student Uniwersytetu Gressenheller, który pracuje jako jej asystent oraz pierwszy klient – Sherl, gadający pies z sarkastycznym usposobieniem, ale lojalnym sercem.

Śledztwo, obserwacja oraz nieszablonowe myślenie są najważniejszymi umiejętnościami, których będą potrzebowali gracze do przeprowadzenia Katrielle i jej towarzyszy przez wiele czekających na nich zagadek i wyzwań. Rozgrywka opiera się na zwiedzaniu Londynu, rozmowie z kolorowymi mieszkańcami i ludźmi biznesu, których spotkacie na swojej drodze, przeszukiwaniu terenu w celu znalezienia wskazówek, monet lub innych rzeczy i oczywiście na rozwiązywaniu licznych zagadek pojawiających się na waszej drodze. W grze znalazło się 12 różnych spraw, które łączą się w jedną, ogromną historię siedmiu “Smoków” – tytułowych milionerów – którzy są tajemniczymi, wpływowymi personami w Londynie. Co takiego oni knują? Katrielle chce się tego dowiedzieć!

W wersji LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy na konsolę Nintendo 3DS znajdzie się więcej zagadek niż w jakimkolwiek wcześniejszym tytule z serii, a dodatkowe zagadki będą dostępne do pobrania codziennie przez cały rok począwszy od 6 października 2017.* Gracze, którzy chcą odpocząć od zbierania wskazówek i rozwiązywania zagadek mogą cieszyć się także trzema minigrami możliwymi do odblokowania. Na przykład, w grze Hound in the Pound należy poprowadzić Sherla do wyjścia, używając określonej liczby ruchów oraz przełączników do ruszania blokami i zmieniania jego trasy. Natomiast gracze, którzy chcą zagłębić się jeszcze bardziej w świat Laytona, dostaną możliwość szukania przedmiotów do kolekcjonowania oraz zmieniania wizerunku postaci, włączając w to opcję przebierania Katrielle w różne stroje czy też dekoracji agencji przy pomocy szeregu mebli.

Z nową bohaterką, tajemniczą fabułą i dużą ilością zagadek gra LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy zaskoczy, ucieszy, a nawet zbije z pantałyku zarówno stałych fanów serii PROFESSOR LAYTON, jak i zaintrygowanych nowicjuszy. Gra dostępna jest w sklepach oraz w sklepie Nintendo eShop na wszystkie konsole z rodziny Nintendo 3DS. 

*Wymagane połączenie internetowe

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

 
Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy: www.nintendo.co.uk/laytonsmysteryjourney

LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy na Twitterze: https://twitter.com/LaytonSeries

LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy na Facebooku: https://www.facebook.com/LaytonSeries/

LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy na Instagramie: https://www.instagram.com/laytonseries/