XENOBLADE CHRONICLES: DEFINITIVE EDITION TERAZ NA NINTENDO SWITCH

Gracze mogą dołączyć do Shulka, który odważnie walczy o przyszłość i odkryć sekrety potężnego miecza Monado w grze Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, która jest teraz dostępna na Nintendo Switch. Poszukiwacze przygód wyruszają w fascynującą podróż po rozległym kolorowym świecie pełnym potworów, który oferuje bitwy w czasie rzeczywistym o wysokim stopniu strategii i bogatej historii z niezapomnianymi postaciami.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition wprowadza uznaną przez krytyków pierwszą grę z serii RPG Xenoblade Chronicles na konsolę Nintendo Switch dodając wiele zmian, dodatków i ulepszeń, w tym zupełnie nowy epilog o nazwie Future Connected, który ma miejsce rok po zakończeniu pierwotnej gry. Ta nowa historia jest dostępna od samego początku i gracze mogą cieszyć się nią w dowolnym momencie.

Gracze mogą odkrywać ogromny świat Bionis i Mechonis dzięki ulepszonym krajobrazom, nowym modelom postaci, zremasterowanej ścieżce dźwiękowej, nowym bitwom Time Attack, nowym trybom Casual i Expert, trybowi Event Theter, w którym można oglądać odblokowane przerywniki filmowe i zmodyfikowane menu gry dla łatwiejszej nawigacji. Ogromny świat pełen tajemnic czekających na odkrycie oraz złożone postacie, które spotkasz podczas wykonywania zadań a wszystko to połączone w niezapomnianym i robiącym wrażenie RPG.

Dołącz do Shulka w jego walce o przyszłość w Xenoblade Chronicles: Definitive Edition dostępnej już teraz. Dzięki ulepszonej oprawie graficznej, zremasterowanej muzyce, zmodyfikowanemu menu gry i nowemu epilogowi, rozległy świat Bionis jest dostępny po raz pierwszy na konsoli Nintendo Switch.