ZABIJAJ DEMONY I BIJ REKORDY SCENICZNEJ POPULARNOŚCI W WYJĄTKOWYM RPG ‘TOKYO MIRAGE SESSIONS #FE’ NA Wii U

Wszyscy gotowi na zupełnie nowe przeżycia w RPG mogą się zacząć szykować do występu w Tokyo Mirage Sessions #FE na Wii U, którego premiera odbędzie się 24 czerwca. W tym nowym tytule od mistrzów RPG z firmy Atlus będzie można zmierzyć się z taktycznymi bitwami turowymi i zanurzyć we współczesnej japońskiej kulturze popularnej. To pełna energii gra ze złożonym systemem walki inspirowanym seriami Fire Emblem i Shin Megami Tensei, dodatkowo nasycona japońskim popem i przenosząca graczy do prawdziwych miejsc w Tokio.

W Tokyo Mirage Sessions #FE śledzimy grupę japońskich nastolatków. W jej skład wchodzi uczeń liceum Itsuki Aoi, jego przyjaciel Touma Akagi oraz pragnąca zostać gwiazdą popu Tsubasa Oribe. Fala złych demonów – Miraży – atakuje Tokio i porywa Tsubasę, która jednak nie poddaje się i bez cienia strachu razem z Itsukim stawia im czoła. Dzięki pomocy Chroma i Caedy z Fire Emblem w końcu udaje im się wydostać z Idolasfery. Po powrocie do prawdziwego świata bohaterowie zostają zrekrutowani przez Agencję Artystyczną Fortuna Entertainment, która poza podstawową działalnością chroni ludzi przed Mirażami – i przysięgają zniszczyć całe zło raz na zawsze.

Gracze będą mieli okazję zbadać wiele przypominających lochy Idolasfer, które są inspirowane  rzadko spotykanymi w takich miejscach motywami, np. fotografią czy telewizją. Natrafią w nich na wiele Miraży, z którymi będą walczyć w złożonych turowych walkach strategicznych. Wykorzystanie słabych stron przeciwnika w systemie działającym na zasadzie trójkąta „kamień-papier-nożyce” pozwala na zadanie większych obrażeń i może przyczynić się do wyprowadzenia ataków sesyjnych (Sessions), podczas których członkowie drużyny wspólnie atakują, aby jak najmocniej zranić wroga. Możliwości ulegają zwiększaniu wraz z kolejnymi pozyskiwanymi umiejętnościami, pozwalającymi na wykonywanie spektakularnych specjalnych ruchów i niszczenie przeciwników wieloma następującymi po sobie ciosami.

Graczom podczas ich stylowej przygody będą towarzyszyły japońskie głosy (i angielskie napisy) oraz oryginalna ścieżka dźwiękowa stworzona przez japońską firmę Avex, co umożliwi im pełne zanurzenie się we współczesnym Tokio oblężonym przez złe miraże.

Już 24 czerwca premierę będzie miało standardowe wydanie gry oraz limitowana edycja Tokyo Mirage Sessions #FE Fortissimo Edition, która zadowoli uszy i oczy każdego fana RPG. W jej skład wejdzie artbook z ilustracjami powiązanymi z grą, płyta CD Special Vocal Selection z sześcioma piosenkami, teksty piosenek i naklejki oraz kod umożliwiający pobranie wszystkich planowanych rozszerzeń gry. Dodatkowa zawartość zostanie wydana w formie trzech zestawów, dostępnych również osobno w Nintendo eShop. W zestawach znaleźć będzie można nowe misje  i stroje dla kilku postaci, które pozwolą na pełne doświadczenie gry Tokyo Mirage Sessions #FE.

Już od 24 czerwca zwalaj z nóg złe miraże (i je niszcz) oraz swoich fanów (śpiewem jako gwiazda popu) w Tokyo Mirage Sessions #FE na Wii U, wyjątkowym japońskim RPG od mistrzów gatunku, firmy Atlus.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/