ZASERWUJ SOBIE WEEKEND PEŁEN AKCJI Z MARIO TENNIS ACES

Fani wyczekujący z niecierpliwością wyjścia na kort z Mario i jego kumplami w Mario Tennis Aces na Nintendo Switch po premierze gry 22 czerwca będą mogli wypróbować swoich sił w tenisowych rozgrywkach w przedpremierowym turnieju online, który rozpocznie się 1 czerwca. Szczegóły znajdziecie w trailerze Mario Tennis Aces – Turniej przedpremierowy w serwisie YouTube.

Wielbiciele tenisa będą mogli wybierać pomiędzy czterema grywalnymi postaciami – Mario, Peach, Yoshim, a także Bowserem – i wziąć udział w meczach w formie turnieju w trybie wieloosobowym przez sieć. W miarę przechodzenia przez kolejne etapy turnieju będą zdobywać punkty w oparciu o swoje wyniki, co pozwoli im odblokować w wersji demo kolejne pięć postaci w ramach zdobywania odpowiedniej liczby punktów.

Poza turniejami online użytkownicy będą mogli również zyskać doświadczenie rozgrywając jednorazowe bitwy tenisowe w trybie dla pojedynczego gracza przeciwko komputerowemu przeciwnikowi*. Niezależnie od tego, czy walczą z innymi graczami, czy ćwiczą swoje umiejętności w walce przeciwko komputerowi, wszyscy uczestnicy będą mogli odblokować darmowy kostium Mario w tradycyjnych ogrodniczkach do wykorzystania w pełnej wersji gry.

Pobierając darmowe oprogramowanie z Nintendo eShop przed rozpoczęciem turnieju, gracze mogą spodziewać się weekendu pełnego szybkiej i wciągającej gry w tenisa, na który mogą liczyć od godziny 16.00 w piątek 1 czerwca do godziny 00.59 w poniedziałek 4 czerwca.

*Wypróbuj swoich sił na korcie grając w przedpremierowym turnieju online w Mario Tennis Aces, dostępnym do pobrania przed rozwpoczeciem turnieju, który odbędzie się od godziny 16:00 w piątek 1 czerwca do godziny 00:59 w poniedziałek 4 czerwca. Mario Tennis Aces zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 22 czerwca.

Uwagi

* Połączenie z internetem jest wymagane do zabawy online. Dostępne jedynie pomiędzy godziną 16:00 w piątek 1 czrewca, a godziną 00:59 w poniedziałek 4 czerwca.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl