Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

O grze:
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge jest ekskluzywną, dopracowaną wersją multiplatformowego tyułu na  Wii U.

Głównym bohaterem tej krwiożerczej akcji ninja jest Ryu Hayabusa. Wojownik ninja, w  którego prawym ramieniu grasuje śmiertelne przekleństwo. Musi ją powstrzymać czem prędzej, zanim powstrzyma jego. Eklskuzywnie w wersji na Wii U, po jego stronie będzie stać wojowniczka  Ayane, nowa grywalna postać, która w ramach trybu przygodowego otrzymała swoje własne rozdziały. Czeka na Ciebie krwawa jatka, którą poczujecie pod skórą.

Nowe elementy:
Ekskluzywnie na Wii U odnajadziesz więcej broni, nowy system rozoju postaci, kompletnie  opracowany system walki, nową grywalną postać Ayane oraz online kooperatywnego multiplayera dla 2 graczy, w którym jeden będzie grać za Ryu, a drugi właśnie za Ayane. 

Sterowanie:
Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge gra się wyłącznie GamePadem Wii U. Jego ekran dotykowy jest wykorzystywany do szybszej zmiany broni, wyboru Ninpo czy śledzenia tabelki z atakami kombo. 

Krótki i łatwo: Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge zosatł ulepszony na każdym kroku i w przeciwieństwie do wersji na innych platformach, zawiera mnóstwo nowości i ulepszeń.

Minimalna konfiguracja:
– konsola do gry Wii U
– GamePad Wii U