Poké Park: Pikachu’s Adventure

W PokéPark Wii: Pikachu’s Adventure to od Ciebie będzie zależeć ochrona PokePark przed niebezpieczeństwem. Możesz tego uniknąć, kolekcjonując kawałki niezwykle cennego Sky Prism, lecz kiedy the Sky Prism roztrzaska się na kawałkii, ochrona wcale nie będzie taka łatwa.  Przygoda rozpoczyna się wraz z przekroczeniem tajemniczego tunelu przez Pikachu i znajomych Pokemona, który okazuje się być miejscem znanym bardziej jako PokéPark.

Przejęcie kontroli nad Pikachu, graczami, przemierzającymi okolicę unikatowego środowiska, spotykanie innych Pokemonów oraz przyjmowanie wyzwań od nich to tylko niektóre zadania w grze. Skill Games będą wymagać od gracza m.in. aktywności i sprawności w różnego rodzaju rozgrywkach. PokéPark z kolei będzie oferował różnego rodzaju testy i tylko poprzez nawigowanie przeróżnych wyzwań, uda Ci się uzbierać wszystkie kawałki Sky Prism. Czy będziesz m.in. biegał przez Bulbasur’s Daring Dash czy nawigować drogę w dół Empelon’s Snow Slide, zawsze będzie coś to wygrania!

Gra od Photo Studio pozwoli Ci zachować  wszelkie urywki z twoich przygód w grze bezpośrednio na karcie SD. Ponad 30 zdjęć może zostać zapisanych na Wii System Memory.