Poochy & Yoshi’s Woolly World + amiibo

Dołącz do Poochy’ego i Yoshiego w side-scrollowej grze platformowej i odkryj wspaniały, starannie wykonany świat z wełny, kiedy Poochy & Yoshi’s Woolly World dołączy do biblioteki gier Nintendo 3DS 3 lutego 2017. Użyj nowego Yarn Poochy podczas tras Poochy Dash, aby odkryć ekskluzywne misje Time Attack i odblokować specjalne słodkie Poochy-wzory za ich przejście*. Najnowsze amiibo z kolekcji Animal Crossing oraz Splatoon także mogą zostać użyte, aby otrzymać mistrzowsko „zrobione na drutach” wzory, które dadzą Yoshiemu całkowicie nowy wygląd. Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać, jak Poochy i Yoshi biorą udział w rozkosznych intrygach w 30 czarujących animacjach poklatkowych. Najnowszy zwiastun Poochy & Yoshi’s Woolly World znajdziecie na YouTube.

Zawsze przebiegły Kamek ucieka się do swoich znanych sztuczek i porywa wiele słodkich Yoshich, które zamieszkują Craft Island. Ocalałe Yoshi organizują ważne awaryjne spotkanie i razem decydują się uratować swoich znajomych oraz złapać oszusta odpowiedzialnego za ich „zaszycie”. Tak właśnie zaczyna się kolejna wielka Yoshi przygoda!

W tej side-scrollowej grze platformowej Yoshi będzie musiał skakać, używać Ground Pound, pożerać i fruwać przez sześć fascynujących światów, z których każdy został przywołany do życia za pomocą wełny i drutów z własnym unikalnym motywem. Na szczęście dla Yoshiego, może on teraz wezwać pomoc w postaci swojego wełnianego kompana Poochy’ego. Po zeskanowaniu Yarn Poochy amiibo w każdym momencie rozgrywki, Poochy przyjdzie towarzyszyć Yoshiemu i poda mu pomocną łapę. Zeskanuj amiibo Yarn Poochy podczas tras Poochy Dash, aby odblokować kolekcję dynamicznych, ekscytujących misji Time Attack, w których Poochy będzie ścigał się z czasem. Każda ukończona misja Time Attack odblokuje unikatowy wzór Poochy. Figurka Yarn Poochy dostępna będzie w komplecie z grą oraz osobno.

Mniej doświadczeni gracze, którzy potrzebują trochę pomocy, mogą z łatwością przejść w tryb Mellow Mode w każdym momencie rozgrywki, aby dostać pomoc Poochy Pups. Te słodkie małe szczeniaczki wywęszą sekrety i zaatakują przeciwników, a nawet zamienią się w Yarn Balls, pozwalając Yoshiemu na rzucanie nimi w wrogów i niedostępne w inny sposób przedmioty.

Nowością w Poochy & Yoshi’s Woolly World jest możliwość użycia najnowszych amiibo z serii Animal Crossing, Splatoon i innych. Zeskanuj jedną z kompatybilnych figurek, aby odblokować spersonalizowanego Yoshiego, który wygląda jak użyte amiibo. Teraz Yoshi może zwiedzać Craft Island, wyglądając jak postać ze świata Animal Crossing czy Splatoon, przykładowo Tom Nook, Isabelle, Callie i Marie.

Gracze, którzy pragną więcej wygłupów Poochy’ego i Yoshiego, mogą zobaczyć 30 cudownych animacji poklatkowych dołączonych do gry, a stworzonych przez japońskie studio animacji Dwarf. Wejdź do Yoshi Theatre i oglądaj, jak Yoshi i Poochy biorą udział w rozkosznych intrygach. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo na końcu każdego odcinka pojawi się pytanie. Codziennie odblokowany zostanie kolejny odcinek, więc przygotujcie się i zobaczcie, jakie figle przygotowali dla was Poochy i Yoshi.