Project Zero: Maiden of Black Water Limited

Podczas grania w Project Zero: Maiden of Black Water na Wii U poczujesz ciarki na plecach. Odkrywaj ciemne, wilgotne zaułki,wypędzaj złe duchy za pomocą specjalnego aparatu i zanórz się do tajemnic, należących do tego świata..

Yuri, Miu i Ren to trzy duchy, których los zbliża ich do siebie. Wszystkie trzy są przyciągane przez tajemniczą górę Hikami, gdzie siedlisko ma zła moc i skąd nie da się uciec. Za pośrednictwem przeplatających się historii tych trzech bohaterów będziesz poznawać opuszczone mieszkania, ciche leśne ścieżki i przerażające kapliczki. Cienie będą deptać po piętach a ograniczenie będzie twoim nieodłącznym towarzyszem…

Jak w każdej strasznej historii w tym pochmurnym świecie nie jesteś sam. Górę zamieszkują również duchy martwych, cierpiące dusze, które nie mogą zyskać spokoju. Te duchy nie są zbyt przyjacielskie i jeśli zakłócicisz ich spokój, zaatakują cię. Jedyną bronią, którą masz w ręku jest aparat fotograficzny Camera Obscura, który jest bramą do tego nadprzyrodzonego świata. Podnieś GamePad Wii U aby aktywować funkcję apartu, wyceluj dokładnie i przyciśniciem migawki uwiecznij swój cel, z którego wypadną Spirit Fragments. Uchwyć jak najwięcej tych fragmentów na następnych fotografiachi zwiększ swoją moc ataku. Tym sposobem możesz całkowicie wyeliminować ducha i pozbyć się go na zawsze.

Podczas gry uzyskasz jeszcze inne udoskonalenia: nowy rodzaj kliszy może pomóc w szybszym fotografowaniu lub mieć większą energię, a obiektyw może spowolnić duchy lub spowodować u nich większe uszkodzenia. Woda w grze ma dużą rolę w deszczowych okolicach góry Hikami oraz w przypadku ducha Maiden. Im bardziej mokry będziesz tym więcej duchów spotkasz na swojej drodze ale również będzie rosła siła twojego aparatu. Na szczęście istnieją sposoby aby się osuszyć, ale one tylko na chwilę pozwolą odpocząć w tej trudnej wyprawie po rozwiązanie zagadki ciemnej góry.